نشست تخصصی بانک مسکن، با فعالان و انبوه سازان بخش مسکن و ساختمان

راههای خروج از رکود بخش مسکن، در آذربایجان شرقی بررسی شد.

نشست تخصصی بانک مسکن، با فعالان و انبوه سازان بخش مسکن و ساختمان

در جلسه ای که با حضور علی کشاورز رییس اداره کل بازاریابی بانک مسکن، سیدرضا جلال زاده و سید هادی مقدسی از کارشناسان اداره کل بازاریابی و جمشید برزگر رییس مجمع انبوه سازان کشور، مدیر شعب استان آذربایجان شرقی، معاونین مدیریت شعب استان و تعدادی از انبوه سازان استان، در سالن همایش مدیریت استان آذربایجان شرقی تشکیل گردید، راهکارهای خروج از رکود بخش مسکن بررسی گردید.
در این جلسه مهدی احمدی مدیر شعب استان به حاضرین خیر مقدم گفت و طی سخنانی، هدف از تشکیل جلسه را بررسی مسایل و مشکلات انبوه سازان و رسیدن به راهکارهای مناسب برای حل مشکلات و تسهیل در امور مربوط به اعتبارات بخش مسکن و انبوه سازان و در نهایت رونق بازار مسکن اعلام کرد.
جمشید برزگر رییس مجمع انبوه سازان کشور نیز با بیاناتی، ضمن برشمردن مسایل و مشکلات جامعه انبوه سازان در کشور و استان، خواستار تعامل هر چه بیشتر بانک مسکن با انبوه سازان گردید و آمادگی انبوه سازان را برای فعالیت در بخش مسکن و خارج کردن کشور از رکود اقتصادی اعلام نمود. 
ابوالفضل کفشدوزی رییس دایره امور اعتباری مدیریت نیز به بیان توضیحاتی در راستای شفاف سازی سیاست ها و برنامه های کلان بانک و تشریح سیاست های اعتباری بانک مسکن در سال 95 پرداخت.
درادامه جلسه هر یک از انبوه سازان سوالات خود را مطرح کردند و علی کشاورز به سوالات ایشان پاسخ لازم را ارایه داد و برخی مسایل و مشکلات انبوه سازان برای طرح در مراکز ذیربط و رسیدگی نهایی به آنها ، به صورت مکتوب در فرم های توزیع شده جمع آوری شد.
آخرین بروزرسانی 1395/7/4