نشست بانک مسکن با انبوه سازان استان آذربایجان شرقی

نشست بانک مسکن با انبوه سازان استان آذربایجان شرقی

سیاست ها و بسته اعتباری بانک مسکن درسال 1395 برای انبوه سازان مسکن استان آذربایجان شرقی تشریح شد.
طی نشستی که مدیر شعب استان آذربایجان شرقی با انبوه سازان مسکن داشت سیاست ها و بسته اعتباری بانک مسکن در سال جاری، برای انبوه سازان مسکن استان، تشریح و نظرات و پیشنهادات انبوه سازان برای اتخاذ تصمیم مناسب جمع آوری شد.
این نشست با حضور مدیرشعب استان، رییس دایره اعتبارات مدیریت، کارشناس بازاریابی مدیریت، مدیر عامل و اعضای هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان مسکن و ساختمان استان، در محل مدیریت شعب این استان برگزار شد.
در این مراسم علیپور کارشناس بازاریابی مدیریت، طی سخنانی هدف از برگزاری این جلسه را تشریح سیاست های موجود بانک مسکن و جمع آوری و استماع نیازها و درخواست های انبوه سازان جهت برون رفت از رکود فعلی بخش مسکن عنوان نمود و اظهار داشت: نظرات و درخواست های انبوه سازان به منظور خلق محصولات جدید و بسته اعتباری متناسب با نیازهای آنان جمع آوری و به ادارات مرکزی بانک ارسال خواهد شد.
درادامه این جلسه جمشید برزگر مدیر عامل مجمع صنفی انبوه سازان و سایر اعضای انبوه ساز حاضر در جلسه به طرح مشکلات و مسایل مربوط به خود به ویژه مشکلات تسهیلات مسکن بدون سپرده پرداختند و مهدی احمدی مدیر شعب استان آذربایجان شرقی و ابوالفضل کفشدوزی رییس دایره اعتبارات استان پاسخ های مناسب را ارایه نمودند.
گفتنی است سیاستهای اعتباری سال 95 و طرح تضمین معاملات فروش اقساطی مسکن نیز برای حاضرین تشریح شد.
آخرین بروزرسانی 1395/7/4