حضور بانک مسکن استان آذربایجان شرقی در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تبریز

حضور بانک مسکن استان آذربایجان شرقی در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تبریز

به منظور شناسایی و کشف بازارهای جدید و افزایش مشتریان فعلی، بانک مسکن مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی با برپایی غرفه ای، در نمایشگاه بین المللی تبریز حضور یافت.
علی کشاورز، رییس اداره کل بازاریابی به همراه جلال زاده و مقدسی از کارشناسان اداره کل بازاریابی، مهدی احمدی مدیر شعب استان، معاونین مدیریت شعب استان و تعدادی از همکاران مدیریت و شعب مختلف در این نمایشگاه حضور یافتند.
کشاورز ضمن مفید دانستن حضور بانک مسکن در این نمایشگاه، از زحمات مدیر شعب استان ، معاونین مدیریت ، کارشناس بازاریابی و تمامی همکاران فعال در تیم بازاریابی مدیریت و شعب که بابرنامه ریزی دقیق در این نمایشگاه حضور یافته بودند تشکر و قدردانی نمود.
دراین نمایشگاه که در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار شد غرفه بانک مسکن به صورت متوالی از 21 اردیبهشت تا 24 اردیبهشت روزانه از ساعت 15 الی 21، پذیرای مشتریان، انبوه سازان و شرکت های تولیدی فعال در بخش مسکن بود.
گفتنی است گروههای بازاریابی متشکل از همکاران شعب در غرفه های مختلف نمایشگاه حضور یافته واز شرکتها برای حضور در غرفه بانک مسکن دعوت به عمل آورده و ضمن مذاکره با آنها، بر تعاملات آنان با شعب بانک مسکن تاکید می کردند.
در این نمایشگاه CD تبلیغاتی ، اقلام تبلیغاتی و انواع بروشورهای مختلف تبلیغاتی بانک اعم از ریالی و ارزی در قالب پکیج، بین مشتریان و مراجعه کنندگان توزیع گردید.
آخرین بروزرسانی 1395/7/4