دیدار با خانواده های شهدای و جانبازان

دیدار با خانواده های شهدای و جانبازان

دیدار با خانواده های شهدای و جانبازان

مهدی احمدی مدیرشعب استان آذربایجان شرقی بعد از ظهر روز یکشنبه تاریخ 5/7/94 به همراه حسین رضایی رییس شعبه مرکزی تبریز و مسیول پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران، پرویز محمدی پور معاون حوزه حراست مدیریت و جانشین پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران، عباس ستار پور رییس دایره امور اداری شعبه مرکزی تبریز و مشاور امور ایثارگران و رضا فریق کارشناس روابط عمومی مدیریت، با حضور در منزل شهید خالق وردی سلمانی پور برادر همکارمان میکاییل سلمانی پور شاغل در شعبه شهید چمران تبریز، با قرایت فاتحه به مقام شامخ این شهید والامقام و شهدای 8 سال دفاع مقدس ادای احترام نمودند.

در این دیدار مهدی احمدی طی سخنانی شهدای را اسوه های پاکی و ایثار و از خود گذشتگی خواندند و جانفشانی آنان را در طول دوران 8 سال دفاع مقدس و نثار خون پاکشان را رمز بقای نظام جمهوری اسلامی ایران و امنیت این مرز و بوم دانستند.
در این دیدار که مادر شهید سلمانی پور نیز حضور داشت نمونه هایی از اخلاق و رفتار و صفات این شهید بزرگوار را برشمرد و با بیان خاطراتی از ایشان یاد شهدای و پسر بزرگوارش را گرامی داشت.
میکاییل سلمانی پور همکار شعبه شهید چمران تبریز و برادر این شهید بزرگوار نیز وصیت نامه برادرش ،که در آخرین لحظات عمر مبارکش نوشته بود را برای حاضرین قرایت نمود و سخنان خود را با بیان خاطراتی از دوران شهادت برادرش پایان داد.
درخاتمه این دیدار مهدی احمدی مدیرشعب استان با اهدای لوح سپاس و هدایایی از مادر این شهید بزرگوار تجلیل به عمل آورد.
همچنین براساس اعلام استانداری این استان مبنی بر تجلیل از خانواده های معظم شهدای و جانبازان در هفته دفاع مقدس حسین رضایی رییس شعبه مرکزی تبریز، پرویز محمدی پور معاون حوزه حراست مدیریت، عباس ستارپور مشاورامور ایثارگران و رضا فریق کارشناس روابط عمومی مدیریت شعب استان، بعداز ظهر روز دوشنبه تاریخ 6/7/94 با حضور در منزل شهید جواد شجاعی و اهدای لوح سپاس و هدایایی از پدر و مادر این شهید والامقام تجلیل به عمل آوردند.
همچنین همکاران مذکور با حضور در منزل جانباز سرافراز کریم داداشی از رشادت ها و ایثارگریهای وی در طول 8 سال دفاع مقدس با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل به عمل آوردند.
همچنین در راستای اقدامات انجام یافته در هفته دفاع مقدس در بانک مسکن استان، خلیل ایمانی بخشایش معاون اداری و پشتیبانی مدیریت شعب استان بعداز ظهر روز سه شنبه تاریخ 7/7/94 به همراه پرویز محمدی پور معاون حوزه حراست مدیریت، عباس ستارپور مشاور امور ایثارگران و رضافریق کارشناس روابط عمومی مدیریت و تعدادی از همکاران شعبه شهید اصغرزاده اهر در منزل خواهر شهید محمد اصغرزاده که از همکاران این شعبه بوده و در تاریخ 17/12/1362 در عملیات بدر به درجه رفیع شهادت نایل آمده است حضور یافتند و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید بزرگوار با اهدای لوح سپاس و هدایایی از خواهر محترمه این شهید والامقام تجلیل به عمل آوردند.
گفتنی است برادر شهید محمد اصغرزاده نیز از شهدای 8 سال دفاع مقدس می باشد و هردوبرادر خون خودشان را در راه دفاع از میهن اسلامیمان نثار نموده اند. ومراسم چهلم شهید محمد اصغرزاده دقیقا مصادف با سالگرد شهادت برادر شهیدش جواد اصغرزاده بوده است. و خانواده این شهدای با نثار 2 فرزند در راه خدا و کشور عزیزمان نمونه ای از ایستادگی و عظمت در شهرستان اهر به شمار می روند. لازم به یادآوری است که پدر و مادر این شهدای هر دو به رحمت الهی پیوسته اند.

 


پس از دیدار با خواهر شهید، همکاران مدیریت و شعب شهید اصغرزاده اهر و طالقانی اهر به صورت دسته جمعی در مراسم یادواره شهدای بسیج کارمندی و کارگری مالک اشتر اهر که به میزبانی حوزه مقاومت بسیج کارمندی و کارگری مالک اشتر سپاه اهر، پایگاه مقاومت شهید اصغرزاده بانک مسکن اهر، پایگاه مقاومت شهید رجایی امورمالیاتی اهر و پایگاه مقاومت شاهد بنیادشهید اهر برگزار شده بود حضور یافتند و یاد و خاطره تمامی شهدای 8 سال دفاع مقدس و شهدای شهرستان اهر را گرامی داشتند. روحشان شاد و راهشان پررهرو باد. انشایالله.

آخرین بروزرسانی 1394/11/18