مذاکره با شرکت میراب پروفیل تبریز

مذاکره با شرکت میراب پروفیل تبریز

مذاکره با شرکت میراب پروفیل تبریز

تیم بازاریابی مدیریت شعب بانک مسکن استان آذربایجان شرقی با حضور در محل شرکت میراب پروفیل تبریز ، ضمن مذاکره با مدیر عامل و اعضای هیات مدیره این شرکت ، بر تعامل بردبرد دو طرفه تاکید نمودند.
در این نشست مهدی احمدی مدیر شعب این استان، ضمن تشریح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم ،آمادگی بانک مسکن را برای افتتاح این حساب برای اعضای تعاونی مسکن شرکت میراب پروفیل اعلام کرد و با تاکید بر اهمیت نیروی انسانی در سازمانها، افتتاح این حساب را برای کارکنان شرکت مفید و مایه دلگرمی دانست.
احمدی با برشمردن انواع خدمات و مزیت های بانک مسکن به فعالیت های ارزی و صدور انواع ضمانت نامه هم اشاره کرد و همکاری دو طرفه را در این زمینه خواستار شد.
محمد حمیدیه مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت میراب پروفیل نیز طی سخنانی از حضور تیم بازاریابی بانک مسکن در محل شرکت و کارخانه تشکر و قدردانی نمود و سرعت پاسخگویی و ارایه خدمات را برای شرکت بسیار حیاتی دانست و ادامه داد اگر بانک مسکن بتواند در ارایه خدمات خود سریعتر عمل نماید این شرکت آمادگی خود را برای همکاری با بانک مسکن اعلام می دارد.
سید جلیل بزاز مسعودی، رییس شعبه ولی عصر تبریز هم که یکی از اعضای مذاکره کننده بانک مسکن بود با اشاره به مزیت های رقابتی بانک مسکن در صدور ضمانت نامه، آمادگی شعبه ولیعصر تبریز را در ارایه خدمات سریع و به موقع اعلام نمود.
گفتنی است اعضای مذاکره کننده بانک از خط تولید این شرکت نیز بازدید نمودند.
لازم به یادآوری است همکاری این شرکت با شعبه ولیعصر تبریز شروع و شرکت مذکور حساب جاری خود را در این شعبه فعال نمود.
آخرین بروزرسانی 1394/11/18