تعامل بانک مسکن با صنایع مرتبط با بخش مسکن باعث رونق بازار مسکن درکشور خواهدشد.

تعامل بانک مسکن با صنایع مرتبط با بخش مسکن باعث رونق بازار مسکن درکشور خواهدشد.

مهدی احمدی مدیر شعب استان آذربایجان شرقی به همراه تیم بازاریابی این مدیریت ازغرفه های مرتبط با صنایع ساختمان، در نمایشگاه بین المللی تبریز، بازدید بعمل آورد.
دراین بازدید که طی دو روز متوالی انجام گرفت، مدیرشعب استان به اتفاق هیات همراه با حضوردر غرفه های مختلف این نمایشگاه ضمن اعلام آمادگی بانک مسکن برای همکاری و تعامل با شرکت های مختلف، اهم فعالیت های ارزی و ریالی بانک رابرای ایشان تشریح نمود و با دعوت از آنها، برای همکاری دوجانبه تاکید کرد.
درحاشیه این بازدیدها احمدی مدیرشعب بانک مسکن استان طی سخنانی علت حضورش رادر نمایشگاه بین المللی تبریز، شناسایی بازارهای هدف برای بازاریابی اعلام کرد و اظهارداشت: باتوجه به تخصصی بودن بانک مسکن و شناسایی شرکت های مرتبط با مسکن، حضورتیم بازاریابی در این نمایشگاه ارزشمند و ضروری می باشد. وی اظهارامیدواری نمود : که برای رونق بخش مسکن، بانک بتواند تعامل خوب و گسترده ای رابا صنایع مرتبط با بخش مسکن ایجاد نماید. 
شرکت ایده آل، واردکننده ماشین آلات تولید مصالح ساختمانی، شرکت نوین چوب، از برترین های صنایع چوب در استان، بازرگانی چوب مصیبی، شرکت نیوپان توکلی، نمایندگی انحصاری SCM ایتالیا در ایران، شرکت نگین تجارت ایده و نمایندگی شرکت آلتین درب ترکیه در استان، ازجمله غرفه هایی بود که احمدی و هیات همراه در آنها حضورپیداکرده و ضمن بازدید با تک تک آنان به بحث و مذاکره پرداختند.
گفتنی است مدیران عامل و مسیولین هریک از غرفه های شرکت های فوق ضمن استقبال و ابراز خوشحالی از حضور مدیر شعب بانک مسکن و هیات همراه در غرفه های آنها، آمادگی خودرا برای همکاریهای دو جانبه و بردبرد با بانک مسکن اعلام نمودند و حضور گسترده مدیر و هیات همراهش را در نمایشگاه ، حاکی از پویایی و توانایی بانک در عرصه بانکداری دانستند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/18