تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان در نشست کانون بازنشستگان خبر داد:

"آمادگی مدیریت شعب استان جهت همکاری در راه اندازی دفتر استانی شرکت تعاونی بازنشستگان"

جلسه گردهمایی همکاران بازنشسته بانک مسکن استان با حضور معاون و مدیر شعب استان با آقایان صحابت مدیرعامل شرکت تعاونی بازنشستگان و ایمانی مدیرعامل کانون بازنشستگان بانک مسکن کشور و جمعی از بازنشستگان با محوریت بررسی، پیگیری و راه اندازی دفتر شرکت تعاونی بازنشستگان در استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان ضمن عرض خوش آمدگویی به حضار در جلسه، ایام سوگواری رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) را تسلیت گفت. در ادامه ربانی یکتا ضمن یاد نمودن از بازنشستگان به عنوان سرمایه های ارزشمند بانک، بر لزوم حمایت بانک از این عزیزان تاکید نمود. در ادامه مدیر استان از اقدامات اولیه انجام شده برای راه اندازی دفتر شرکت تعاونی بازنشستگان و موقعیت مکانی آن ابراز رضایت نمود، در ادامه ایشان از آمادگی مدیریت استان جهت همکاری و حمایت در راه اندازی هرچه سریعتر دفتر شرکت خبر داد، وی ابراز امیدواری نمود با راه اندازی این دفتر در استان فرآیند پیگیری وصول مطالبات روند بهتری داشته باشد.

در ادامه ایمانی مدیرعامل کانون بازنشستگان بانک مسکن کشور ضمن تشکر از مدیریت جهت برگزاری این جلسه و همکاری با کانون، از اقدامات همکاران بازنشسته در دفتر کانون استان تقدیر نمود، ایمانی پس از تشریح  و گزارش عملکرد کانون بازنشستگان تاکید نمود: برآوردن نیازها و رسیدگی به درخواسته های بازنشستگان از اولویت های کانون می باشد.

در ادامه رئیس کانون بازنشستگان کشور از اعلام آمادگی کانون جهت هرگونه حمایت از پروژه ها و ایده های خلاقانه و کارآفرینی همکاران که توجیه اقتصادی داشته باشد خبر داد، در ادامه ایمانی ابراز امیدواری نمود تا با همکاری شعب و مدیریت استان، شرکت تعاونی بتواند به نحو احسن در مسیر تحقق هدف کاهش مطالبات معوق بانک گام بردارد.

در ادامه این جلسه صحابت مدیر عامل شرکت تعاونی بازنشستگان پس از تشریح عملکرد و نحوه کار شرکت تعاونی اظهار نمود: تا کنون 19 مدیریت در سطح کشور جهت راه اندازی دفتر شرکت در استانها اعلام آمادگی نموده و 4 مدیریت موفق به افتتاح دفتر استانی شده اند. وی در ادامه با اشاره به حوزه فعالیت این دفاتر استانی در زمینه وصول مطالبات روستایی، از اقدامات اولیه انجام شده جهت انتقال جریان کاری پیگیری معوقات مسکن مهر به شرکت تعاونی خبر داد.

در پایان جلسه غلامعباس جباری، رئیس دفتر کانون بازنشستگان استان ضمن تشکر از مدیران عامل کانون و شرکت تعاونی بازنشستگان جهت همکاری در راه اندازی دفتر استانی، گزارش عملکرد دفتر کانون بازنشستگان استان را تشریح نمود، جباری ابراز امیدواری نمود که با راه اندازی دفتر شرکت تعاونی، هم معوقات بانک مسکن با جدیت بیشتری پیگیری شود و هم چند فرصت شغلی در استان برای فرزندان همکاران بازنشسته ایجاد گردد.

آخرین بروزرسانی 1398/8/6