تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزای سومین گردهمایی مدیران در مدیریت شعب استان بوشهر

سومین گردهمایی مسیولین شعب استان بوشهر در سال جاری با حضور محمد مهرور معاون اجرایی مدیریت، مرتضی دهداری زاده معاون مالی و فناوری مدیریت، کارشناسان، رؤسا دوایر مدیریت و همچنین رؤسا شعب تحت پوشش در محل سالن اجتماعات بانک برگزار گردید.
در این گردهمایی در ابتدا فرمایشات و رهنمودهای مدیر عامل محترم بانک در ویدیو کنفرانس مورخ 12/4/95 برای کلیه همکاران نمایش داده شد و سپس دهداری زاده معاون مالی و فناوری با ارایه آمار عملکرد مدیریت به تشریح و انتقال بیانات مدیر عامل محترم بانک پرداخت. ایشان گفت: باید کلیه همکاران اعم از صف و ستاد تهدیدات را تبدیل به فرصت نمایند. همچنین افزود: برنامه سازی و موقعیت اجتماعی خوبی نصیب بانک گردیده که باید با کار بیشتر و حساسیت بالاتر از این فرصت بهترین بهره را ببریم. وی ادامه داد: باید استفاده مناسب تری از کاهش نرخ سود تسهیلات در بازار مسکن و ساختمان برده و خروج از رکود حادث شده در این بخش را فراهم نماییم.
در ادامه محمد مهرور معاون اجرایی مدیریت ازکارکنان صف و ستاد به دلیل تلاش فراوان تقدیر و تشکر نمود و افزود: تلاش همکاران قابل تقدیر است خصوصاً شعبی که موفق به تحقق اهداف مورد نظر گردیده اند. ایشان افزود: در حال حاضر در پرداخت تسهیلات شرایط ویژه ای داریم که همکاران باید از این فرصت نهایت استفاده نموده تا به سودآوری مورد نظر مدیران عالی بانک دست پیدا نماییم.
وی همچنین با تحلیل آمار و عملکرد سه ماهه ابتدایی سال، در سایر بخش ها از جمله لزوم رعایت نکات پرسنلی و انضباطی نیز مواردی را مطرح نمودند.
در این گردهمایی میر رحیمی مسیول دفتر حراست مدیریت نیز به ارایه توصیه های امنیتی و یادآوری نکاتی در خصوص لزوم پایش و کنترل منظم سیستم های اعلام حریق، دوربین های مداربسته و... پرداخت.
آخرین بروزرسانی 1395/7/3