تازه های اخبار تازه های اخبار

شهرآشوب عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی بانک با تقدیر از مجموعه مدیریت استان بوشهر گفت: متوجه نگاه مهربانانه و تیمی مدیریت استان بر مجموعه پرسنل بودم که این امر بسیار عالی بوده و در بانک مسکن ویژه و منحصر به فرد است. نگاه و توقعات همکاران شما شخصی نبوده و کاملاً سازمانی است که این بار مسؤولیت ما مسؤولین را بیشتر می نماید.

شهرآشوب عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی بانک مسکن: مدیریت استان بوشهر نگاه مهربانانه به پرسنل دارد

شهرآشوب عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی بانک با تقدیر از مجموعه مدیریت استان بوشهر گفت: متوجه نگاه مهربانانه و تیمی مدیریت استان بر مجموعه پرسنل بودم که این امر بسیار عالی بوده و در بانک مسکن ویژه و منحصر به فرد است. نگاه و توقعات همکاران شما شخصی نبوده و کاملاً سازمانی است که این بار مسؤولیت ما مسؤولین را بیشتر می نماید.

 

شهرآشوب عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی بانک مسکن: مدیریت استان بوشهر

 نگاه مهربانانه به پرسنل دارد

 شهرآشوب عضو هیات عامل و  معاون منابع انسانی بانک  با تقدیر از مجموعه مدیریت استان بوشهر گفت: متوجه نگاه مهربانانه و تیمی مدیریت استان بر مجموعه پرسنل بودم که این امر بسیار  عالی بوده و در بانک مسکن  ویژه و منحصر به فرد است. نگاه و توقعات همکاران شما شخصی نبوده و کاملاً سازمانی است که این بار مسؤولیت ما مسؤولین را بیشتر می نماید.

   وی ادامه داد: پس ما هم در کنار شما و پابه پای شما هستیم و به این معتقدیم که کار به عمل آید نه به سخن. وی با اشاره به سند راهبردی بانک به عنوان بانک تخصصی و توسعه ای گفت: این سند در بانک  بسیار ارزش محور است و به زیبایی به محورهای بسیار حیاتی از جمله صداقت، مسؤولیت پذیری و اخلاق که شاید در سایر سازمان ها کمتر  مشاهده می گردد اشاره نموده است. همچنین منشور اخلاقی بانک  متعهد به  انتقاد پذیری است و این مهم در بانک نهادینه شده است پس باید قدر خود و سازمانمان را بیشتر بدانیم . اهدافی را که شما در بانک مسکن دنبال می کنید  بسیار کلان نگر است و شما به قشر ضعیف جامعه کمک می کنید پس قطعاً  در این ثواب شریک می باشید.

   ایشان افزود : ما در سازمان ذینفعان داخلی که همان همکاران و ذینفعان خارجی که همان مشتریان هستند را داریم همچنین ما تعهداتی نسبت به ذینفعان خارجی داریم و به آن نیز پایبندیم. از آن  جایی که کارمندان به عنوان مشتریان داخلی سازمان هستند  ما قصد آن  را داریم تا از نزدیک تمام شعب را رصد نموده و در صدد رفع مسایل و مشکالات آنان برآییم و این نگاه یک دیدگاه و استراتژی سازمانی کلان نگر است.

عضو هیات عامل بانک ادامه داد: مدیر عامل محترم بانک ضمن ابلاغ سلام ویژه به تک تک همکاران استان فرمودند در اولین فرصت شخصاً به دیدار همکاران استان بوشهر خواهم آمد و ایشان ما را به عنوان سفیر خود جهت رفع موانع و مشکلات پیش روی همکاران به این استان اعزام نموده است.

در ادامه وی به سیوالات و ابهامات مطروحه توسط همکاران پاسخ های لازم را ارایه فرمودند.

مرتضی صالحی مدیر امور شعب منطقه غرب کشور : ما از عملکرد استان بسیار راضی هستیم

 مرتضی صالحی مدیر امور شعب منطقه غرب کشور  ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه کارکنان بانک مسکن استان بوشهر  به جهت عملکرد مطلوب گفت: نیروی انسانی بالاترین سرمایه هرسازمان هست و این موضوع را نباید در شعار بلکه در عمل پیاده نماییم. وی افزود: باید بتوانیم انگیزه لازم و آزادی عمل را در پرسنل ایجاد نماییم. مدیریت نیروی انسانی پیچیده ترین نوع مدیریت است چون انسان ابعاد مختلف و پیچیدگی های خاص خود را  دارد. کلیه سطوح مدیریت می بایست تمرکز ویژه ای بر بخش نیروی انسانی داشته باشند چرا که این بخش حیاتی  و نیازمند  توجه است. همکاران می بایست دیده شوند، حرفشان شنیده شود و مسؤولین باید به این مهم اهتمام ویژه و کافی داشته باشند.

مدیریت سازمان می بایست تفاوت بین نیروها را به درستی تشخیص دهد زیرا  چنانچه به همه  افراد به صورت یکسان نگاه کند نتیجه ای به جزی بی انگیزگی دامنگیر همکاران نخواهد گردید که این خود ضربه ای مهلک بر پیکره  سازمان بوده و ما نیز در این خصوص شرعاً مسیولیم هستیم.

صالحی ادامه داد: هرگونه برنامه ریزی می بایست با در نظر گرفتن پتانسیل های موجود منطقه  صورت پذیرد. موفقیت های حاصل شده توسط مدیریت  نتیجه کار تیمی  و مدیریت مشارکتی است و این شیوه باید به تمام پرسنل شعبه تسری داده شود. ما از عملکرد استان بسیار راضی هستیم. استانی که در ارزیابی عملکرد و بخش های در وصول مطالبات ، جذب منابع و... از برترین های کشور است. قطعاً این عملکرد ناشی از درایت مدیریتی شما و کار گروهی و مشارکتی شماست.شما خواستید پس توانستید لیکن  با توجه به پتانسیل های ویژه منطقه ای میبایست سرعت عملکرد را بیشتر کرد و با بهره گیری بهینه از این منابع انسانی غنی و پرتلاش و کادر مدیریتی هماهنگ و یکدست و عملکرد مشارکتی به توفیقات روز افزون نایل گردید.

مدیر امور شعب منطقه غرب کشور گفت: در بخش وصول مطالبات شما شاهکار کردید و مطمیناً تا عزم هماهنگ و همه جانبه  شکل نگیرد و صف و ستاد در کنار هم نباشند کار به خوبی انجام نمی شود و به خوبی مشخص است که در این استان  فضای رقابتی به درستی شکل گرفته که این موفقیت ها حاصل گردیده است. شما تیم مدیریتی بسیار خوبی دارید و معاونین مدیریت هرکدام به منزله بازوهای توانمند مدیریت هستند. مشخص است در این استان بر روی شایسته سالاری با هدفمندی کار شده و بر روی شاخص ها برنامه ریزی صورت گرفته و اهمیت داده شده و صف و ستاد در کنار هم بوده اند و این خود یک اهرم  انگیزشی  است.

 ما نباید سلیقه ای عمل کنیم و بایستی آرایشی متناسب با اهداف سازمان به خود بگیریم. به هرحال وظیفه ستاد این است که در خدمت صف باشد و وظیفه هر دو این است که در خدمت مردم باشند.

صالحی افزود: امروز طرح اقدام ملی به عنوان اولویت اساسی است و باید آن را به صورت ویژه و به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. ما باید شاکر باشیم که در بانک مسکن کار می کنیم. ما وسیله وعده خدا هستیم برای خانه دار کردن مردم.زمانی که شخصی مستاصل است و برای خانه دار شدن به ما مراجعه می کند و ما به آن  شخص کمک می کنیم بزرگترین عبادت است و این کار فعلی مقدس است و خداوند نیز در این راه  به ما کمک خواهد نمود.

فتح آبادی رییس اداره کل امور کارکنان: مدیریت بوشهر مدیریت جوانی است

فتح آبادی رییس اداره کل امور کارکنان با تقدیر از مدیران و کارکنان مدیریت شعب استان بوشهر به ارایه آمار مقایسه ای کارکنان مدیریت شعب استان بوشهر نسبت به پرسنل کل  کشور پرداخت و گفت: میانگین سنی همکاران استان  بوشهر جوانتر از میانگین کشوری است. وی همچنین به ارایه دیگر  نسبتهای پرسنلی پرداخت و توضیحاتی را در خصوص تسهیلات کارمندی، مسایل مربوط به همکاران شرکتی، شیوه جدید انتصابات پرسنل، ارزشیابی همکاران و... ارایه نمود.

زینلی مدیر شعب استان بوشهر: حضور همکاران مرکز در استان باعث ایجاد انگیزه مضاعف در کارکنان گردید.

          همایش  روسای شعب استان بوشهر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی با حضور حسن شهرآشوب عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی بانک، مرتضی صالحی مدیر امور شعب منطقه غرب کشور، منوچهرفتح آبادی رییس اداره کل امور کارکنان،  عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر ، روسای شعب استان بوشهر معاونین و مسؤولین دوایر مدیریت برگزار گردید.

در این جلسه عقیل زینلی ضمن خوش آمد گویی به مدعوین و تقدیر و تشکر از اولیای بانک  به جهت حضور در استان بوشهر به عنوان اولین استان در این شرایط خاص کرونایی،  به ارایه آمار عملکردی مدیریت در بخش های مختلف گفت: طی سال جاری در همه حوزه ها موفق عمل نموده و تحقق هدف داشته ایم. وی افزود: در سال جاری 325% از هدف بخش مانده منابع مدیریت محقق گردیده و منابع ارزان قیمت مدیریت نسبت به ابتدای سال  118% افزایش داشته و مطالبات معوق مدیریت نیز طی همین دوره مشمول 17% کاهش نسبت به ابتدای سال جاری گردیده است. همچنین طی دوره مزبور 19 شعبه از شعب تحت پوشش موفق به تحقق اهداف بخش تجهیز منابع و  نیز  کاهش در میزان مطالبات معوق نسبت به ابتدای سال گردیدند. وی خاطر نشان نمود: در شش ماهه اول سال جاری 76% از شعب تابعه در منطقه سبز عملکردی و بالای میانگین نمرات شعب بانک قرار گرفته و در سال گذشته نیز 8 شعبه مشمول ارتقای درجه گردیده که از این لحاظ رتبه های برتر کشوری را کسب نموده ایم. ایشان استراتژی و هدف اصلی مدیریت را نه صرفاً کسب رتبه در ارزیابی عملکرد بلکه مقوله سودآوری دانسته و ارزیابی عملکرد را وسیله ای برای تحقق این مهم عنوان نمود.

در این همایش 4 نفر از روسای شعب به نمایندگی از مسؤولین شعب مدیریت به بیان پیشنهادات و مسایل و چالش های فراروی همکاران شعب پرداخته که پس از آن از طرف مسؤولین به تمامی موارد مطرح شده  پاسخ لازم ارایه گردید.

شایان ذکر می باشد در انتهای این همایش از مسؤولین شعب قرار گرفته در جایگاه سبز ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال جاری و نیز مسؤولین دوایر و معاونین مدیریت با اهدای لوح تقدیر توسط اولیای محترم بانک تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است طی هفته گذشته حسن شهرآشوب عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی بانک به اتفاق تیمی متشکل از ، کارشناسان  ادارات امورکارکنان و رفاه کارکنان به مدت سه روز  ضمن عزیمت   به تمام شهرستان های استان و بازدید از شعب با صبر و حوصله ای مثال زدنی و برای اولین بار در کشور با تمامی  همکاران صف و ستاد به صورت چهره به چهره ملاقات نمودند و ضمن شنیدن صحبت های همکاران و ارایه راهنمایی های لازم به ایشان نسبت به ، جمع بندی مسایل و موارد مطرح شده توسط همکاران به منظور طرح و بررسی  در ادارات مرکزی بانک و انتقال درخواست ها و پیشنهادات ارایه شده توسط همکاران به مسؤولین مربوطه در مرکز اقدام نمودند. 
 

آخرین بروزرسانی 1399/10/8