تازه های اخبار تازه های اخبار

با تلاش كارشناسان دایره تجهیز و پشتیبانی و دايره فني و ارزيابي مدیریت و پی گیری های مستمر مدیر شعب استان بوشهر شعبه ملكي شهيد نواب صفوي بوشهر بازسازی و شعبه استيجاري ميدان حر بوشهر پس از آماده سازي به مكان جديد جابجا شد.

بازسازي اولين شعبه بانك مسكن كشور با مصالح پايدار در استان بوشهر

با تلاش كارشناسان دایره تجهیز و پشتیبانی و دايره فني و ارزيابي مدیریت و پی گیری های مستمر مدیر شعب استان بوشهر شعبه ملكي شهيد نواب صفوي بوشهر بازسازی و شعبه استيجاري ميدان حر بوشهر پس از آماده سازي به مكان جديد جابجا شد.

" به نام خدا"

بازسازي اولين شعبه بانك مسكن كشور با مصالح پايدار در استان بوشهر  

با تلاش كارشناسان دایره تجهیز و پشتیبانی و دايره فني و ارزيابي   مدیریت و پی گیری های مستمر مدیر شعب استان بوشهر شعبه ملكي شهيد نواب صفوي بوشهر بازسازی و شعبه استيجاري ميدان حر بوشهر پس از آماده سازي به مكان جديد جابجا شد.

طی دیداری که مدیر شعب استان از شعب بازسازی شده شهيد نواب صفوي و ميدان حر بوشهر داشت ايشان ضمن قدرداني و تشكر ويژه از زحمات بي شائبه مديران و كارشناسان اداره كل ساختمان بابت همراهي بي دريغ مجموعه مزبور با اين مديريت در فرايند بازسازي و تعميرات اساسي شعب گفت: همانند سال گذشته یکی از اولویت های اصلی و اساسی  ما در سال جاری بازسازی و تعمیرات اساسي شعب است . وی افزود: در سال گذشته همزمان با تكميل ساختمان جديد مديريت ، تعميرات اساسي شعبه شهيد مطهري بوشهر با رعايت استاندارها و معيارهاي جديد بانك آغاز و به پايان رسيد  وامسال نيز تا کنون شعبه شهيد نواب صفوي بوشهر تعمير و شعبه ميدان حربوشهر پس از آماده سازي به محل جديد نقل مكان نمود و همچنين شعبه بندركنگان  نیز در برنامه تعمیرات سال جاري مديريت می باشد .

زينلي گفت : با اقداماتي كه در راستای زیبا سازی شعب صورت گرفته گامی اساسی در جهت تکریم مشتریان و همکاران برداشته ایم وامیدوارم همکاران به بهترین نحو از فضای مطلوب ایجاد شده استفاده نموده ودر حفظ نظافت وآراستگی آن همت گمارده وبهره برداری لازم را ببرند.

مدير شعب استان بوشهرگفت: تعميرات اساسي ساختمان شعبه شهيد نواب صفوي بوشهر بر اساس كليات طرح استاندارد معماري داخلي شعب با استفاده از مصالح پايدار (مقاوم در برابر حريق) و  سطح بندي شعب و همچنين با لحاظ نمودن الزامات حفاظتي (ايمني و امنيتي) مطابق مبحث پدافند غيرعامل  و از طريق مطالعات و دستور كارهاي اداره كل ساختمان توسط مديريت شعب بوشهر در سال  99 به انجام رسيده است.وي افزود بازسازي  مزبور به عنوان اولين ساختمان در كشور بوده كه در بخش ديوارهاي داخلي،  نماي زيبا و شكيل آجر ، جايگزين مصالح قابل اشتعالي همچون mdf ,  pvc   گرديد. عمليات اجرايي مزبور به عنوان اولين تجربه اجراي نماي داخلي آجر، با وجود زمان بر بودن  و همزماني با مشكلات اجرايي همچون شيوع ويروس كرونا ، نهايتا در يك برنامه زمان بندي مناسب و در كوتاه ترين زمان ممكن انجام گرديد.

وی ادامه داد: همچنین در طراحی این شعبه بر دیدگاه مشتریان و کارمندان بسیار تمرکز گردیده تا با ایجاد محیطی مناسب ، بیشترین تاثیر را شاهد باشیم.

زينلي افزود: اين شعبه دارای ظرفیت های بالقوه ای  می باشد و  مشتریان شعب  لایق بهترین خدمات  می باشند.

وی بر حرکت به سوی پیشرفت در حوزه خدمات بانكداري الکترونیک با توجه به مبحث كارمند محوري  تاکید نمود و تحقق اهداف آتی بانک را درگرو ايجاد بسترهاي مناسب جهت استقرار مناسب دستگاه هاي خودپرداز شعبه اي و دسترسي آسان و ايمني مشتريان به اين دستگاه ها جهت  استفاده از ظرفیت های منحصر به فرد درگاههای بانکداری الکترونیک مجازی عنوان کرد و بر لزوم جانمايي استاندارد و ايمن اين دستگاه ها در شعب بازسازي شده تاكيد نمود.

آخرین بروزرسانی 1399/7/23