تازه های اخبار تازه های اخبار

مهدی جمالوندی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت شعب بانک مسکن استان بوشهر درآیین اهدای مایحتاج دانش آموزان مدرسه شهدای بانک مسکن اهرم تنگستان که با حضور مدیر مدرسه و تعداد از معلمان و برخی دانش آموزان برگزار شد

«توزیع بیش از 500 بسته کامل لوازم التحریرمیان دانش آموزان دبستان شهدای بانک مسکن تنگستان»

به همین منظور در ابتدای سال تحصیلی بر آن شدیم تا با نیت خیر خواهانه وخدا پسندانه به بیش از 500 نفر از دانش آموزان مدرسه شهدای بانک مسکن اهرم بسته های لوازم التحریر دانش آموزی که یکی از ارکان و اصلی ترین اجزای مورد نیاز دانش آموزان در طول سال تحصیلی می باشد اهدای نماییم.

« به نام خدا»

«توزیع بیش از 500 بسته کامل لوازم التحریرمیان دانش آموزان دبستان شهدای بانک مسکن تنگستان»

      مهدی جمالوندی معاون مالی و فناوری اطلاعات  مدیریت شعب بانک مسکن استان بوشهر درآیین اهدای مایحتاج دانش آموزان مدرسه شهدای بانک مسکن اهرم تنگستان که با حضور مدیر مدرسه و تعداد از معلمان و برخی دانش آموزان برگزار شد با اشاره به این که تامین نیازهای اولیه تحصیلی دانش آموزان نیازمند سبب ایجاد آرامش فکری و روحی بیشتر در آنان می شود اظهار داشت: بانک مسکن  به پاس مسؤولیت اجتماعی که دارد برخود واجب می داند از دانش آموزان حمایت نماید. به همین منظور در ابتدای سال تحصیلی  بر آن شدیم تا با نیت خیر خواهانه وخدا پسندانه به بیش از 500 نفر از دانش آموزان مدرسه شهدای بانک مسکن اهرم بسته های لوازم التحریر دانش آموزی که یکی از ارکان و اصلی ترین اجزای مورد نیاز دانش آموزان در طول سال تحصیلی می باشد  اهدای نماییم.

وی افزود: امروز که کشور درگیر  ویروس کرونا شده است، بیشتر ارزش علم نمایان شده و ما امیدواریم با تربیت نسلی دانشمند بر تمام بیماری ها فایق آییم.

          ضمناً دانش آموزان و اولیای مدرسه نیز از معاون مدیریت شعب بانک مسکن استان بوشهر خواسته هایی داشتند که ایشان جهت پی گیری آن ها از طریق ادارات مرکزی بانک  قول مساعد دادند.

     در این مراسم رسولی مدیر مدرسه شهدای بانک مسکن اهرم هم طی سخنانی از عملکرد بانک تقدیر و تشکر نمود.

     

 

آخرین بروزرسانی 1399/7/12