تازه های اخبار تازه های اخبار

مديركل كميته امداد امام خميني (ره) استان بوشهر به همراه هیاتی، با حضور در دفتر مدير شعب استان بوشهر، در خصوص روابط دوجانبه به گفتگو پرداختند.

احمد لطفي مدير كل كميته امداد امام خميني(ره) بوشهر: : سرعت عمل بانك مسكن در پرداخت تسهيلات اشتغالزايي ستودنيست

در این دیدار عقيل زينلي مدير شعب استان بوشهر بر تحکیم روابط فی مابین بانک مسکن وكميته امداد امام خميني(ره) استان تاکید نمود و ضمن تشریح و ارائه گزارش به مسؤولین آن كميته در خصوص خدمات ارائه شده توسط بانک به عموم مردم استان ، هماهنگی های لازم برای ادامه روند همکاری طرفین به عمل آمد.

 

 

احمد لطفي مدير كل كميته امداد امام خميني(ره) بوشهر: : سرعت عمل بانك مسكن در پرداخت تسهيلات اشتغالزايي ستودنيست

   مديركل  كميته امداد امام خميني (ره) استان بوشهر به همراه هیاتی، با حضور در دفتر مدير شعب استان بوشهر، در خصوص روابط دوجانبه به گفتگو پرداختند.

 در این دیدار  عقيل زينلي مدير شعب استان بوشهر بر تحکیم روابط فی مابین بانک مسکن وكميته امداد امام خميني(ره) استان تاکید نمود  و ضمن تشریح و ارائه گزارش به مسؤولین آن كميته در خصوص خدمات ارائه شده توسط بانک به عموم مردم استان ، هماهنگی های لازم برای ادامه روند همکاری طرفین به عمل آمد.

       در بخشی از این دیدار، عقیل زینلی مدیر شعب این استان، طی سخنانی آمادگی بانک مسکن را در سطح استان برای ارایه خدمات هرچه بهتر به كميته امداد امام خميني  اعلام نموده  و خواستار تداوم همکاری دو جانبه بين ادارات كميته امداد شهرستان ها و شعب تحت پوشش اين مديريت گرديد.

زینلی افزود: بانك مسكن در بخش هاي فرهنگي، پرداخت تسهيلات به مدد جويان تحت پوشش كميته امداد  و ديگر مسائل تعامل خوبي با كميته داشته كه بايد اين تعاملات بيشتر شود.

مدير شعب استان بوشهر با تشريح  نمودن روند عملكرد بانك در خصوص تسهيلات قرض الحسنه اشتغالزايي و اينكه تاكنون به چه ميزان تسهيلات پرداخت شده افزود: بانك مسكن عملكرد بسيار مطلوبي در اين بخش داشته و اميدواريم با مساعدت ها و تسهيلات ايجاد شده از جمله تسهيل در شرايط اخذ ضمانت در كوتاه ترين زمان مابقي بودجه اختصاصي را تعيين تكليف نماييم. وي افزود: در حال حاضر شرايط خوبي جهت به سرانجام رسيدن و تعيين تكليف تسهيلات فوق  فراهم گرديده كه لازم است با همكاري دوجانبه و با تدبير و درايت به بهترين شكل ممكن از اين فرصت مهيا شده استفاده نماييم. زينلي ادامه داد: زمان ما محدود است و بايستي يكسري اقدامات را بصورت ضرب الاجل انجام دهيم، ايشان همچنين خواستار معرفي متقاضيان با مدارك كامل به شعب بانك گرديد.

    احمد لطفي مدير كل كميته امداد امام خميني(ره) استان بوشهر نیز كه بهمرا معاونين خود در اين جلسه حضور داشتند با ابراز خرسندی از این دیدار گفت: كار كاركنان بانك مسكن بسيار سخت است و تلاش شما جاي تقدير و تشكر دارد. وي گفت : بانك مسكن با نگاه خدمت دهي فعاليت مي كند. يكي از اقدامات موثر بانك مسكن پرداخت كامل سهميه تخصيص داده شده به بانك مسكن بوده كار بسيار بزرگي بوده است.

لطفي گفت:  ما از دیر باز با بانک ارتباطات و تعاملات سازنده ای داشته ایم و امیدوارم این روابط هرچه مستحکم تر و بیشتر گردد.

 در پایان این دیدار به منظور تسريع در روند و فرايند اجراي دستورالعمل تسهيلات قرض الحسنه اشتغالزايي مواردي مورد توافق و تصويب طرفين قرار گرفت.

آخرین بروزرسانی 1399/7/12