تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدير دكتر خواجه ئيان معاون فني دانشگاه علوم پزشكي بوشهر از مسؤولين و كاركنان بانك مسكن

به منظور گرامی داشت روز پزشک ، معاون مدیریت شعب استان بوشهر به همراه تنی چند از همکاران با دکتر خواجه ئیان معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دیدار نمودند و ضمن تجليل از ايشان با اهدای هدایا و لوح تقدیر برای وي و همكاران ايشان آرزوی توفیق و سلامتی نمودند.

 

به نام خدا

 

تقدير دكتر خواجه ئيان معاون فني دانشگاه علوم پزشكي بوشهر از مسؤولين و كاركنان

 بانك مسكن

 

به منظور گرامی داشت روز پزشک ، معاون مدیریت شعب استان بوشهر به همراه تنی چند از همکاران با دکتر خواجه ئیان معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دیدار نمودند و ضمن تجليل از ايشان با  اهدای هدایا  و لوح تقدیر برای وي و همكاران ايشان  آرزوی توفیق و سلامتی نمودند.

 موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت  در این دیدار گفت: ایثار و وفاداری شما جهادگران حوزه سلامت به ویژه پزشکان عزیز در دوران مبارزه با ویروس کرونا هیچ گاه فراموش نخواهد شد .

   وی همچنین ضمن ابلاغ پیام تبریک این روز از طرف عقیل زینلی مدیرشعب استان بوشهر افزود :از همه شما پزشکان و اعضای کادر بهداشت و درمان، بهیاران، نیروهای خدماتی و... که در این دوران زندگی خود را وقف سلامت جامعه و درمان بیماران کردید تشکر و قدردانی می کنم و چه افتخاری از این بالاتر که در طول این مدت، مقام معظم رهبری بارها و بارها از شما عزیزان تجلیل و تقدیر کرده و مجاهدت های شما را ارج نهاده اند.
 
 
در پايان اين ديدار دکتر خواجه ئیان نيز  به نمایندگی از مدافعین سلامت از  مسئولین و کارکنان بانک مسکن  تشکر و قدردانی نمود.

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/6/5