تازه های اخبار تازه های اخبار

« زینلی مدیر شعب استان بوشهر: در سخت ترین شرایط بهترین موفقیت نتیجه هم اندیشی و مثبت اندیشی است »

به مناسبت دهه مبارک کرامت و ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و هشتمین اختر تابناک امامت امام رضا(ع)گردهمایی مسؤولین شعب استان بوشهر با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان، معاونین مدیریت، کارشناسان، رؤسا و معاونین دوایر مدیریت و همچنین رؤسا شعب تحت پوشش بانک برگزار گردید.

« زینلی مدیر شعب استان بوشهر:  در سخت ترین شرایط بهترین موفقیت  نتیجه هم اندیشی و مثبت اندیشی است »

          به  مناسبت دهه مبارک کرامت و  ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و هشتمین اختر تابناک امامت امام رضا(ع)گردهمایی مسؤولین شعب استان بوشهر  با حضور عقیل زینلی  مدیر شعب استان، معاونین مدیریت، کارشناسان، رؤسا و معاونین دوایر مدیریت و همچنین رؤسا شعب تحت پوشش بانک برگزار گردید.

       در این گردهمایی زینلی مدیر شعب استان بوشهر ضمن تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) سخنانی در مورد  آن  بزرگواران ایراد نمود.

  در این همایش که با رعایت کامل پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید مدیر شعب استان با مروری بر عملکرد سال گذشته گفت: همیشه باید از گذشته درس بگیریم و خطاها را برطرف نماییم و موفقیت ها و نقاط قوتمان  را تقویت کنیم.

 ایشان با گرامی داشت یاد و خاطره مدیر عامل فقید بانک افزود: در سال گذشته با تلاش و همت شما حماسه بزرگی را رقم زدیم و موفقیت بزرگی را کسب نمودیم و این حاصل کار جمعی و مشارکتی بود . بدون تردید شعب در خط مقدم بوده  و مدیریت پشتیبانی شعب را عهده دار می باشد.

زینلی با اشاره به اینکه در سال گذشته هشت شعبه تابعه مشمول ارتقای درجه گردیده و یازده شعبه  موفق به قرار گرفتن در منطقه سبز ارزیابی عملکرد  شده اند گفت: شما بدون دغدغه  وبی توجه به مسایل حاشیه ای از شرایط سخت اقتصادی عبور نموده اید که بی شک این مهم حاصل کار جمعی بوده است. وی افزود: موفقیت متکی به فرد نیست و حاصل یک کار دسته جمعی می باشد. یکی از دلایل موفقیت ما همبستگی شماهاست.

وی افزود: در کنار هم تیم خوب و یکدستی داریم که باید قدر این موقعیت طلایی را بدانیم و وظیفه اصلی خود که همانا پی گیری کار مشتریان است را انجام دهیم. زینلی ادامه داد: در کنار عملکرد باید کار بدون استرس انجام شود. یکی از دلایل استرس عدم آمادگی است که باید هم در زمینه بانکی و هم اطلاعات عمومی اطلاعات خود را افزایش دهیم.

  مدیر شعب استان ادامه داد: شما ثابت نموده اید که توانایی برتر بودن را دارید  و در سخت ترین شرایط بهترین موفقیت بدست آمد  که این حاصل و نتیجه هم اندیشی و مثبت اندیشی است.

زینلی گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری موفق به کسب رتبه نخست ارزیابی عملکرد شدیم . حفظ و تثبیت این جایگاه فقط با تلاش مضاعف شدنی است. ایشان ادامه داد برنامه های اساسی برای امسال داریم از جمله این برنامه ها ارتقای درجه شعب درجه 3  مرکز استان، ارتقای شعب درجه 4  سایر شهرستان ها و همچنین  ارتقای رتبه و  جایگاه مدیریت در بین بانکهای سیستم بانکی استان ، افزایش سهم منابع صفر درصدی با ابزارهای مختلف، ارتقای درجه مدیریت ، افزایش تعداد شعب سبز، تعیین تکلیف پرونده های طرح مسکن مهر، افزایش خدمات کارمزد محوری، وصول مطالبات و... می باشد .

    زینلی همچنین افزود: زمانی می توانیم مدیریت کنیم که دارای مقبولیت و تخصص باشیم. داشتن ارتباطات موثر، مثبت اندیشی، عدم تعجیل در قضاوت، مهارت در مذاکره، اندیشه کردن و... از اصول مدیریت می باشند.

مدیرشعب استان در بخش پایانی در خصوص پولشویی گفت: عمل به موارد مربوط به پولشویی باید طبق دستورالعمل و راه کارهای صحیح با قدرت ریسک پذیری منطقی صورت پذیرد به صورتی که  هم مشتریان آسیب نبیند و هم مقررات رعایت شده باشد. در همین راستا باید با برگزاری مرتب و منظم جلسات بخشنامه خوانی و رفع ابهامات به اطلاعات خود بافزاییم.

وی عنوان داشت با توجه به اینکه امسال بفرموده مقام معظم رهبری سال جهش تولید نام گذاری شده  باید خوب تلاش کنیم  و با همکاری با دولت در طرح اقدام ملی که طرح بسیار خوبی  هم می باشد، قدمی در این راه برداریم.

          پس از آن  رحیمی معاون اجرایی مدیریت شعب استان، از همکاران صف و ستاد به جهت قرار گرفتن مدیریت در جایگاه سبز در سال گذشته تقدیر نمود و افزود: این مهم حاصل نمی شد مگر به واسطه تلاش جمعی همکاران.

سپس مهدی جمالوندی معاون مالی و فنآوری مدیریت در سخنانی کوتاه  ضمن ابراز خشنودی و تقدیراز همکاران بابت کسب رتبه نخست در ارزیابی عملکرد اریبهشت ماه سال جاری، مواردی را در خصوص نحوه ارتقای درجه شعب و برنامه های مدیریت در سال جاری جهت تحقق این مهم  ارایه نمود.

  سپس مسؤولین سه شعبه موفق مدیریت به نمایندگی از سایر شعب به بیان مسایل، مشکلات، توفیقات و خواسته هایشان در حوزه های مختلف عملکردی پرداختند.

        در بخش دیگری از این همایش  روسا و کارشناسان دوایرمدیریت به تشریح عملکرد  خود در  بخش های مختلف پراختند  و اهداف سال جاری را تشریح نمودند.

       در پایان مراسم لوح تقدیر وهدایایی به رؤسای شعب برتر و کارکنان مدیریت اهدای گردید. 

آخرین بروزرسانی 1399/4/18