تازه های اخبار تازه های اخبار

هفت شعبه مدیریت شعب استان بوشهر حایز ارتقای درجه گردیدند

عقیل زینلی بخوانی مدیر شعب استان بوشهر در خصوص ارتقای درجه هفت شعبه از شعب تحت پوشش مدیریت استان بوشهرگفت : عملکرد مدیریت استان در مجموع متاثر از عملکرد تک تک شعب است و اگر همه شعب استان بتوانند با تلاش گروهی و برنامه ریزی در جهت رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت خود بکوشند طبیعتاً عملکرد کلی مدیریت نیز مطلوب و باعث ارتقای درجه مدیریت می گردد.

به نام خدا

هفت شعبه مدیریت شعب استان بوشهر حایز ارتقای درجه گردیدند

عقیل زینلی بخوانی مدیر شعب استان بوشهر در خصوص ارتقای درجه هفت شعبه از شعب تحت پوشش مدیریت استان بوشهرگفت : عملکرد مدیریت استان در مجموع متاثر از عملکرد تک تک شعب است و اگر همه شعب استان بتوانند با تلاش گروهی و برنامه ریزی در جهت رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت خود بکوشند طبیعتاً عملکرد کلی مدیریت نیز مطلوب و باعث ارتقای درجه مدیریت  می گردد.

وی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت ارتقای درجه و توانمندسازی شعب گفت : در سال جاری نیز ضروری است همه پرسنل با برنامه ریزی، تعهد و پشتکار نسبت به ارتقای عملکرد خود مطابق با شاخص های درجه بندی شعب اقدام نمایند تا درجه شعب استان متناسب با انتظارات افزایش یابد.

زینلی با برشمردن  7 شعبه مرکزی بوشهر، مرکزی برازجان، مرکزی بندرگناوه، بندرکنگان، بازار برازجان، بندرعسلویه، شهر جم و میدان حر بوشهر که طی سال 98 موفق به ارتقای درجه گردیده بودند از آنان قدردانی نمود و افزود: دستورالعمل درجه بندی شعب به عنوان یکی از کامل ترین ابزارهای سنجش شعب می باشد و موفقیت در آن نشانگر برنامه ریزی مناسب و فعالیت هدفمند  است.

مدیر شعب استان بوشهر شناسایی نقاط قوت و ضعف، برنامه ریزی مناسب به منظور استفاده حداکثری از فرصت ها و تلاش گروهی کارکنان را ازجمله عوامل موفقیت در این فرآیند دانست.

همچنین زینلی با اشاره به تغییرات ایجاد شده در فرآیند درجه بندی شعب در سال 99 گفت: تغییرات جدید نشان دهنده اولویت ها و سیاست های جدید بانک  است که لازم است مسؤولان شعب در برنامه ریزی های خود مد نظر قرار دهند.

ایشان بر لزوم تطبیق عملکرد شعبه با دستورالعمل درجه بندی شعب  و برقراری ارتباطات مناسب و دوسویه با کارکنان جهت ارتقای درجه شعب تاکید کرد.

شایان ذکر است با اعلام نتایج درجه بندی شعب در پایان سال 98، 7 شعبه از شعب تحت پوشش این استان حایز ارتقای درجه گردیدند.

آخرین بروزرسانی 1399/4/14