تازه های اخبار تازه های اخبار

هفت شعبه مديريت شعب استان بوشهر حائز ارتقاء درجه گرديدند

عقیل زینلی بخوانی مدير شعب استان بوشهر در خصوص ارتقاء درجه هفت شعبه از شعب تحت پوشش مديريت استان بوشهرگفت : عملکرد مدیریت استان در مجموع متأثر از عملکرد تک تک شعب است و اگر همه شعب استان بتوانند با تلاش گروهی و برنامه ریزی در جهت رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت خود بکوشند طبیعتاً عملکرد کلی مدیریت نیز مطلوب و باعث ارتقاء درجه مدیریت می گردد.

به نام خدا

هفت شعبه مديريت شعب استان بوشهر حائز ارتقاء درجه گرديدند

عقیل زینلی بخوانی مدير شعب استان بوشهر در خصوص ارتقاء درجه هفت شعبه از شعب تحت پوشش مديريت استان بوشهرگفت : عملکرد مدیریت استان در مجموع متأثر از عملکرد تک تک شعب است و اگر همه شعب استان بتوانند با تلاش گروهی و برنامه ریزی در جهت رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت خود بکوشند طبیعتاً عملکرد کلی مدیریت نیز مطلوب و باعث ارتقاء درجه مدیریت  می گردد.

وی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت ارتقاء درجه و توانمندسازی شعب گفت : در سال جاری نيز ضروری است همه پرسنل با برنامه ریزی، تعهد و پشتکار نسبت به ارتقاء عملکرد خود مطابق با شاخص های درجه بندی شعب اقدام نمایند تا درجه شعب استان متناسب با انتظارات افزایش یابد.

زينلي با برشمردن  7 شعبه مرکزی بوشهر، مركزي برازجان، مركزي بندرگناوه، بندركنگان، بازار برازجان، بندرعسلويه، شهر جم و ميدان حر بوشهر كه طي سال 98 موفق به ارتقاء درجه گرديده بودند از آنان قدردانی نمود و افزود: دستورالعمل درجه بندي شعب به عنوان يكي از كامل ترين ابزارهاي سنجش شعب مي باشد و موفقيت در آن نشانگر برنامه ريزي مناسب و فعاليت هدفمند  است.

مدير شعب استان بوشهر شناسايي نقاط قوت و ضعف، برنامه ريزي مناسب به منظور استفاده حداكثري از فرصت ها و تلاش گروهي كاركنان را ازجمله عوامل موفقيت در اين فرآيند دانست.

همچنين زينلي با اشاره به تغييرات ايجاد شده در فرآيند درجه بندي شعب در سال 99 گفت: تغييرات جديد نشان دهنده اولويت ها و سياست هاي جديد بانك  است كه لازم است مسؤولان شعب در برنامه ريزي هاي خود مد نظر قرار دهند.

ايشان بر لزوم تطبيق عملكرد شعبه با دستورالعمل درجه بندي شعب  و برقراري ارتباطات مناسب و دوسويه با كاركنان جهت ارتقاء درجه شعب تأكيد كرد.

شايان ذكر است با اعلام نتايج درجه بندي شعب در پايان سال 98، 7 شعبه از شعب تحت پوشش اين استان حائز ارتقاء درجه گرديدند.

آخرین بروزرسانی 1399/4/14