تازه های اخبار تازه های اخبار

« تشريح طرح اقدام ملي توليد و تأمين مسكن و سياست هاي اعتباري سال 1399»

جلسه تبيين و تشريح طرح اقدام ملي و سياست هاي اعتباري سال جاري با حضور عقيل زينلي مدیر شعب استان بوشهر، معاونين ايشان، مسئولین شعب استان، کلیه کارشناسان و مسئولین ومعاونین دوایر مدیریت برگزار گردید.

« به نام خدا »

« تشريح طرح اقدام ملي توليد و تأمين مسكن و سياست هاي اعتباري سال 1399»

  جلسه تبيين و تشريح طرح اقدام ملي و سياست هاي اعتباري سال جاري با حضور عقيل زينلي  مدیر شعب استان بوشهر، معاونين ايشان،  مسئولین شعب استان، کلیه کارشناسان و مسئولین ومعاونین دوایر مدیریت  برگزار گردید.

 مدير شعب استان ضمن گرامي داشت ياد و خاطره مدير عامل فقيد بانك و آرزوي بهرمندي همكاران از فيوضات ماه مبارك رمضان به تشریح فعالیت های صورت گرفته درسال گذشته پرداخته و خطاب به همکاران گفت :  از تمام همکارانی که تلاش کردند تا بتوانیم به اهداف تعیین شده برسیم و با كسب رتبه پنجم در اين شرايط خاص جزو چند مدیریت برتر کشور باشیم  تشکر و قدردانی می کنم . وی ادامه داد: بی شک  هرگونه توفیق نتیجه کار وتلاش همه بوده وما خوشحالیم که به  خودباوری و اعتماد بنفس رسیده ایم ومی دانیم که  توان تکرار آن را داریم .

ایشان ادامه دادند: حال انتظارات از ما بیشترشده پس باید در سال پیش رو همچون گذشته بسیار پر تلاش وبا انرژی بدنبال رسیدن به اهداف بانک باشیم . وي ادامه داد: دغدغه اصلي ما كاركنان ستاد، شعب هستند و ما با تمام توان پشتيبان همكاران شعب هستيم. زينلي افزود: نقش روساي شعب در امور بسيار مهم و حساس است و مي بايست  پيگيري مستمر و مداوم امور را در سرلوحه كار خود قرار دهند.

مدير شعب استان ادامه داد: در بخش وصول مطالبات كار بسيار سختي پيش رو داريم و مي بايست در هنگام پرداخت تسهيلات علاوه بر اخذ وثايق معتبر، اعتبار سنجي لازم را اعمال نموده تا از انتقال تسهيلات مشتريان به طبقه مطالبات معوق جلوگيري به عمل آيد.

    گفتنی است در این جلسه  بخشنامه هاي ارسالي از مركز  به بحث و گفتگو گذاشته شد و نكات مبهم و غامض آن ها  مورد بحث و تبادل نظر  قرار گرفته و رفع ابهام گرديد.

 همچنين در اين جلسه سياست هاي اعتباري سال 1399 نيز توسط معاون اجرايي مديريت و مسوول دايره اعتباري مديريت به شركت كنندگان در جلسه تبيين و ارائه گرديده و به سوالات و ابهامات ايشان در خصوص موضوع پاسخ لازم داده شد.

آخرین بروزرسانی 1399/3/11