تازه های اخبار تازه های اخبار

شعبه بندر كنگان به باشگاه ۱۰۰۰ ميلياردي ها پيوست

برگزاري جشن ۱۰۰۰ ميلياردي شعبه بندركنگان با حضور عقيل زينلي بخواني مدير شعب استان بوشهر، موسي رحيمي معاون اجرايي مديريت و رئيس، معاون و كاركنان شعبه برگزار گرديد.

به نام خدا

شعبه بندر كنگان به باشگاه ۱۰۰۰ ميلياردي ها پيوست

 

     برگزاري جشن ۱۰۰۰ ميلياردي شعبه بندركنگان  با حضور  عقيل زينلي بخواني مدير شعب استان بوشهر، موسي رحيمي معاون اجرايي مديريت و رئيس، معاون و كاركنان شعبه برگزار گرديد.

     در اين مراسم عقيل زينلي بخواني ضمن تشكر، قدرداني  و برشمردن موفقيت هاي حاصله، ورود شعبه بندر كنگان را  به باشگاه شعب ۱۰۰۰ ميلياردي ها تبريك گفت و اين موفقيت را نتيجه كار گروهي،تلاش، همدلي و جديت همه جانبه تمامي كاركنان  دانست و افزود: شعبه بندركنگان  از شعب بسيار موفق اين مديريت است و بايد اين جايگاه حفظ شود و اين روند پيشرفت تدوام يابد.

     وي افزود: شما كار بزرگي را انجام مي دهيد و مردم را صاحب خانه مي كنيد  و يقين بدانيد زماني كه مردم از شما راضي باشند خداوند نيز از شما راضي است. وي اظهار اميدواري كرد كه با برنامه ريزي هاي صورت گرفته و با همسويي و همدلي موجود  بين همكاران ستاد و صف، شاهد موفقيت هاي بيشتري در آينده باشيم.

   زينلي راز موفقیت یک سازمان را همدلی، وفاق، و اتحاد کارکنان عنوان کرد واظهار نمود: وجود همدلي و تعامل بين كاركنان اولين شرط موفقيت در تحقق اهداف است و اين بايد با تقسيم كار صحيح بين تمام همكاران و برنامه ريزي صحيح  همراه با نظم ايجاد شود.

    وي از همكاران خواستار تشخيص صحيح و تصميم به موقع، مطالبه گري و ارائه راهكار شد و افزود: براي مطالبات برنامه داشته باشيد، و بدنبال منابع جديد  وجذب مشتريان خرد باشيد چون هم ظرفيت و هم پتانسيل موجود است.

سپس موسي رحيمي معاون اجرايي مديريت گفت: حلاوت و شيريني اين جشن گواراي وجود همه همكاران باشد. وي افزود: وقتي انسان تلاش مي كند و نتيجه حاصل مي شود اين موفقيت بيشتر به دل مي نشيند.شما نيز تلاش دسته جمعي نموديد و به نتيجه هم رسيديد. پس بايد با يك انگيزه و محرك بيشتر براي ارتقاء درجات بالاتر تلاش نماييد.

    سپس بهرام احمدي نيا  رئيس بندر كنگان  به ارائه گزارشي از عملكرد شعبه  پرداخت و ضمن تشكر از همكاران خود در شعب و مجموعه مديريت به خاطر پشتيباني و حمايت همه جانبه، اظهارداشت  اميدواريم با تلاش و كوشش مضاعف تمامي كاركنان شعبه به جايگاه  بالاتر برسيم . در ادامه نيز ساير همكاران شعبه ديدگاه ها  و مطالب خود را عنوان نمودند.

     شايان ذكر است در اين مراسم برش كيك به مناسبت اين موفقيت توسط مسئولين مديريت و شعبه انجام پذيرفت .

بسمه تعالي

شعبه درجه دو  بندر كنگان از شعب مستقر در جنوب استان بوشهر مي باشد. اين شعب  با پرسنلي بسيار زبده  و توانا طي سال جاري موفق گرديد با همت و تلاش مثال زدني به جمع شعب باشگاه هزار ميلياردي كشور بپيوندد. گفتني است در استان بوشهر، پس از شعبه شهر جم، اين شعبه دومين شعبه اي است كه موفق به پيوستن به باشگاه شعب هزار ميلياردي كشور گرديده است. به اين مناسبت مصاحبه اي با بهرام احمدي نيا مسوول شعبه بندركنگان انجام شد كه مراتب تقديم حضورتان مي گردد.

1-دليل موفقيت شعبه در عضو شدن در باشگاه 1000ميلياردي شعب بانك را درچه مي دانيد.

كسب هر موفقيتي نتيجه يك برنامه ريزي مدون و نظارت و پيگيري است .با تلاش كاركنان شعبه و حمايت مديريت استان با مراجعه حضوري به شركت هاي پتروشيمي مستقر در منطقه ضمن تحقق اهداف تعيين شده ، توانستيم به اين موفقيت دست يابيم.

2-برای سال آتي چه تدابیری اندیشیده اید وچه برنامه ای جهت عضويت در باشگاه شعب 2000 ميلياردي دارید.

عاشقانه كار كنيم و باور كنيم، همانطور كه به سعي و تلاش مضاعف توانستيم در باشگاه هزار ملياردي قرار بگيريم با يك برنامه منسجم تر و باهمت متفكرانه در سال جديد به عضويت باشگاه 2000 ملياردي قرارگيريم .

3-با استفاده از چه روشي موفق به جذب مشتريان مي گرديد.

روابط عمومي قوي و برخورد مناسب كاركنان شعبه با مشتريان ، رعايت ادب و تكريم ارباب رجوع و تماس مداوم با مشتريان ارزنده و ويژه ، همراه با صداقت و همدلي در نهايت جذب مشتري را به شعبه همراه خواهد داشت.

4-نقش ساير همكاران را در اين موفقيت چگونه ارزيابي مي كنيد.

به طور حتم همدلي وهمكاري تمامي كاركنان شعبه در موفقيت  و جذب منابع بسيار موثر و ارزنده بوده و اين موفقيت از تلاش جمعي و يكپارچه تمام كاركنان شعبه حاصل شده كه قابل تقدير و قدر داني است.

 

5-سخن آخر:

  با توجه به اينكه مهمترين سرمايه هر سازماني را نيروي انساني تشكيل مي دهد اميدواريم بتوانيم در سال جديد فضايي را در شعبه ايجاد كنيم كه بيش از پيش  نيروي انساني بيشترين بهره وري را داشته باشد. كه براي تحقق اين امر بيشترين توان خود را صرف خواهيم نمود. در پايان از تمامي كاركنان شعبه و مجموعه مديريت استان  بويژه مدير محترم و معاونين محترم مديريت  كه همواره در تمامي مراحل  يار و ياور ما بوده اند كمال تشكر و قدرداني را دارم.

آخرین بروزرسانی 1398/12/7