تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر امور استان ها و بازاریابی: نتیجه همدلی و همصدایی پیشرفت است

آیین افتتاح ساختمان جدید مدیریت شعب استان بوشهر و همچنین شعبه مرکزی بوشهر با حضور تعدادی از مدیران امور و روسای ادارات مرکزی، کارشناسان مرکز، عقیل زینلی مدیر شعب استان و جمعی از همکاران صف و ستاد برگزار گردید.

به نام خدا

مدیر امور استان ها و بازاریابی: نتیجه همدلی و همصدایی پیشرفت است

          آیین افتتاح ساختمان جدید مدیریت شعب استان بوشهر و همچنین شعبه مرکزی بوشهر با حضور تعدادی از مدیران امور و روسای ادارات مرکزی، کارشناسان مرکز، عقیل زینلی  مدیر شعب استان و جمعی از همکاران صف و ستاد برگزار گردید.

       در این آیین، مدیر شعب استان بوشهر ضمن  عرض خیرمقدم و خوشامد گویی به مهمانان و تقدیر و تشکر از مدیران ارشد بانک و تمامی دست اندرکارانی که با عملکرد مطلوب خود در احداث بنای زیبا و باشکوه ساختمان مدیریت همکاری داشته اند از همکاران خواست تا با تلاش و همت مضاعف در تمامی بخش ها و مشارکت کلیه همکاران با ارتقای عملکردی، جذب منابع، وصول مطالبات، خدمات کارمزد محور و در نهایت سودآوری، موجبات منطبق سازی فضای ساختمان مدیریت با بهره وری و اثربخشی را فراهم نمایند.

     ایشان همچنین با تاکید بر لزوم کاهش هزینه ها و مصرف بهینه انرژی در ساختمان، خواستار نگهداری مناسب از ساختمان توسط تمامی همکاران مدیریت گردیدند.

  در ادامه صالحی مدیر امور پشتیبانی و ساختمان با تقدیر و تشکر از تمام عواملی که با زحمات خود موجبات بهره برداری پروژه را فراهم نموده اند ، افزود: علی رغم  بروز مشکلاتی از جمله تغییر نرخ ارز  و مسایل دیگر ،  ادارات مرکزی  و مدیریت بوشهر با  همکاری خوب خود زمینه بهره برداری این پروژه را فراهم نموده تا امروز ما شاهد افتتاح آن باشیم . ایشان ادامه داد احداث این ساختمان برای استان یک فرصت است پس همکاران می بایست  با فعالیت بیشتر به درجات و جایگاه بالاتر عملکردی دست یابند.

  سپس خاکی رییس اداره ساختمان گزارشی  تفصیلی از پروژه را ارایه نمود و افزود: کیفیت کار خود گویای تلاش حداکثری در حوزه های همچون مکانیک، ابنیه، معماری و... بوده است . ایشان گفت: این ساختمان در زمینی به مساحت 1430 متر مربع و با 6800 متر مربع سطح زیر بنا در دو بلوک A و B   که بلوک A  در هشت و نیم طبقه  با زیر بنای 5247 متر مربع و بلوک B با 5 طبقه با 1552 متر مربع که دارای چهار طبقه پارکینگ طبقاتی که در استان بوشهر بی نظیر است و سالن آمفی تیاتر با ظرفیت 210 صندلی احداث گردیده است. خاکی افزود: کار این ساختمان با بهای تمام شده  کاملاً  استاندارد و بهینه ای  به اتمام رسیده و در این راه موفق شدیم تخفیفات بسیار خوبی معادل 40 میلیارد ریال اخذ نماییم. وی تقدیر ویژه ای از تمامی عواملی که در ساخت این پروژه فعالیت داشتند نمود و افزود: مدیریت بوشهر تمامی توان خود را بکار بست و همه نیروهای خود را بسیج نمود که این شیوه عمل در کشور به عنوان یک الگو می باشد.

در ادامه لاری دارابی مدیر امور استان ها و بازاریابی با تقدیر از دست اندرکاران احداث این ساختمان گفت: جای تقدیر است از کسانی که سنگ بنای این پروژه را گذاشتند و در ادامه این پی گیری های مدیریت استان بود که  این پروژه عظیم را  به سرانجام رسانید . پس باید همه با هم تلاش کنیم تا بتوانیم هزینه های انجام شده در این ساختمان را در کوتاه ترین زمان ممکن برگشت دهیم.

وی با ارایه آمار مدیریت در شاخص های مختلف گفت: نتیجه همدلی و همصدایی پیشرفت است و ماخوشحالیم که مدیریت شعب استان 5 دوره در منطقه سبز قرار گرفته  و 4 دوره آن متوالی بوده که این خود نشان از ثبات عملکرد مدیریتی است و حاکی از انتخاب شیوه درست دستور کار مدیریتی می باشد . همچنین این موضوع نتیجه و حاصل تلاش تمامی همکاران با مدیریت مطلوب مدیر شعب استان بوده است.
مدیر امور استان ها و بازاریابی ادامه داد: امروز پی گیری وصول مطالبات یکی از دغدغه های بانک و از مهم ترین اولویت ها می باشد پس باید پیگیری وصول مطالبات بین تمامی کارکنان تقسیم شود، همه همکاران در این امر مهم مشارکت نمایند و فقط به مامورین وصول مطالبات بسنده نگردیده  تا نتیجه حاصل گردد.

وی خواستار استفاده از ظرفیت های طرح میثاق، تبصره 35 ، پیگیری جدی پرونده های طرح مسکن مهر و غیر مهر، وصول نقدی، فعالیت های کارمزد محور از جمله صدور انواع ضمانت نامه های بانکی و خدمات مجازی ، کنترل و نظارت، آموزش حین خدمت همکاران ، تکریم ارباب رجوع، برگزاری منظم و مرتب جلسات بخشنامه خوانی، جانشین پروری و شایسته سالاری، توجه به آمارها و مانوس بودن با آن ها، مطالعه شاخص ها و ایجاد نشاط و روحیه همکاری در بین همکاران شد.   

   در پایان  این مراسم از علیرضا شجاعی زاده رییس دایره تجهیز و پشتیبانی و علیرضا غنی زاده رییس دایره فنی و ارزیابی مدیریت به جهت فعالیت ویژه در احداث این ساختمان، با اهدای لوح تقدیر وهدیه تجلیل به عمل آمد.

   گفتنی است به واسطه افتتاح ساختمان مدیریت شعب استان و شعبه مرکزی بوشهر ،  استان بوشهر  دو روز میزبان مدیران امور، روسای ادارات، کارشناسان مرکز  بوده و طی این مدت از تمام شعب استان بازدید به عمل آمده و رهنمود های لازم به همکاران به منظور بهبود ارتقای عملکرد در زمینه ها و شاخص های مختلف ارایه گردید.  
 

 

آخرین بروزرسانی 1398/11/12