تازه های اخبار تازه های اخبار

" دیدار و مذاکره با شرکت پتروشیمی پارس "

در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی ، جذب منابع جدید و در نهایت جذب منابع بیشتر ، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 20/9/1398 جهت مذاکره با مسیولین شرکت پتروشیمی پارس از شرکت های مستقر در شهرستان عسلویه وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

" به نام خدا "

" دیدار و مذاکره با شرکت پتروشیمی پارس "

         در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی ، جذب منابع جدید و در نهایت جذب منابع بیشتر ، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 20/9/1398 جهت مذاکره با مسیولین شرکت پتروشیمی پارس  از شرکت های مستقر در شهرستان عسلویه  وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

        در این نشست که با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر، بهرام احمدی نیا رییس شعبه بندرکنگان،  مهدی عالی حسینی رییس دایره ارتباطات وبازاریابی مدیریت  و مهندس امیری مدیر مالی شرکت پتروشیمی پارس برگزار گردید ،  ویژگیها و خدمات انحصاری بانک مسکن  و همچنین شرایط اعطای انواع تسهیلات و چگونگی استفاده از این حسابها توسط مدیر  شعب استان بوشهر  ارایه گردید  و به ابهامات و سیوالات متعدد مطرح شده پاسخ لازم داده شد .

زینلی افزود : بانک به منظور بهره وری بیشتر می بایست  دست به پویایی می زد که خوشبختانه ، با اقدامات هوشمندانه و با تمهیدات خاصی که در جهت احترام به مشتریان و بازار هدف انجامید، توانست  محصولات جدید خود را برای اشخصاص حقیقی و حقوقی مختلف ارایه نماید.

 وی ادامه داد :  بانک مسکن فعالیت بسیار گسترده و مقبولی درتمامی  بخشهایی که سیستم بانکی
 می تواند ارایه خدمت دهد دارد .

 مدیر شعب استان بوشهر پس از معرفی انواع خدمات بانک مسکن از جمله حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت طرح 2 و 1 ، علت تشکیل چنین جلساتی را با توجه به منافع مشترک ، افزایش بهروری و تقویت و تجهیز هرچه بیشتر منابع عنوان داشت و در انتها ضمن خوش بینی از تشکیل چنین جلساتی ، آمادگی بانک مسکن را جهت ارایه هرگونه خدمات به بهترین نحو اعلام نموده وگفت: دوست داریم آنطور که شایسته می باشد در خدمت مشتریان باشیم ورضایت آنها را جلب نماییم.

     گفتنی است در این نشست امیری مدیر مالی شرکت پتروشیمی پارس ضمن تشکر و قدردانی از عملکرد بانک مسکن در ارایه خدمات متنوع به شرکت و پرسنل آن، توضیحاتی رادرمورد فعالیتهای  شرکت بیان داشت و افزود: می بایستی هدف به گونه ای باشد که طرف معامله نیز منتفع گردد و اصل برد برد  رعایت گردد.وی افزود: امیدوارم بتوانیم  فعالیتمان را با بانک مسکن گسترش دهیم ودر قبال آن بیشتر از خدمات و تسهیلات بانک استفاده نماییم .

آخرین بروزرسانی 1398/9/23