تازه های اخبار تازه های اخبار

" با اجرای راهکارهای علمداری مدیر امور اعتباری، پروژه های مشکل دار برازجان تعیین تکلیف می شود"

در سفری که محمدحسن علمداری مدیر امور اعتباری و مرتضی صالحی شهرابی رییس اداره کل تسهیلات تبصره ای به استان بوشهر داشتند، فرزاد رستمی مدیرکل راه وشهرسازی استان بوشهر، عقیل زینلی مدیرشعب استان، موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت و کارشناسان دایره ارتباطات و بازایابی ایشان را همراهی کردند و از پروژه های نیمه تمام مسکن مهر برازجان بازدید نموده و راهکارهایی جهت به اتمام رساندن آنها ارایه نمودند.

" به نام خدا"

" با اجرای راهکارهای  علمداری مدیر امور اعتباری، پروژه های مشکل دار برازجان تعیین تکلیف می شود"

در سفری که محمدحسن علمداری مدیر امور اعتباری  و مرتضی صالحی شهرابی رییس اداره کل تسهیلات تبصره ای به استان بوشهر داشتند، فرزاد رستمی مدیرکل راه وشهرسازی استان بوشهر، عقیل زینلی مدیرشعب استان، موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت و کارشناسان دایره ارتباطات و بازایابی ایشان را همراهی کردند و از پروژه های نیمه تمام مسکن مهر برازجان بازدید نموده و  راهکارهایی جهت به اتمام رساندن آنها  ارایه نمودند.

در  بازدید از پروژه های مسکن مهر برازجان که فرزاد رستمی مدیرکل راه وشهرسازی استان بوشهر و معاونین ایشان نیز حضور داشتند به بررسی پروژه های نیمه تمام مسکن مهر از جمله پروژه های سماسد،سحر بتن لیلان و... پرداختند و علمداری ضمن ارایه راهکارها  و پیشنهادات لازم، خواستار تعیین تکلیف و تکمیل پروژه های ناتمام از طریق واگذاری پروژه های مشکل دار به بخش خصوصی و پیمانکاران توانمند با ارایه جدول زمانبندی جدید طرح از طرف پیمانکاران این پروژه ها  و تضمین معرفی اعضای همراه و همسو با  و مساعدت های بانک  گردید.

علمداری مدیر امور اعتباری  اذعان داشت: با تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر به متقاضیان پیش بینی می شود جمعیت بسیار بالایی در این پروژه ها  ساکن شود که این مهم جز در سایه تلاش و کوشش کارکنان  بانک مسکن میسر نخواهد شد.

وی همچنین افزود: با توجه به اهمیت تسریع در اتمام طرح های  مسکن مهر و تحویل واحد ها به متقاضیان، از اداره کل راه و شهرسازی انتظار داریم روند تکمیل و تحویل واحدها را سرعت داده تا بانک نیز با انجام فروش اقساطی، مطالبات خود را وصول نماید.

وی افزود: تا پایان سال جاری واحدهای  مسکن مهری که عملیات ساخت آن‌ها به پایان رسیده و تکمیل شوند افتتاح، فروش اقساطی و به متقاضیان تحویل داده خواهد شد. وی گفت: بانک در نظر دارد هر چه سریعتر این واحدها را تکمیل کرده و توام با تامین خدمات زیربنایی و زیرساختی  واحدهای مزبور، مقدمات فروش اقساطی، افتتاح و تحویل آن‌ها به متقاضیان را فراهم کند.

علمداری در این دیدار  به سوالات مسولین اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر در خصوص مسایل مربوط به تامین مالی مسکن مهر، بحث فروش اقساطی واحدها، مسایل مربوط به متمم جدید تسهیلات مسکن مهر و ... سایر موضوعات مرتبط با تسهیلات این پروژه ها پاسخ داد.

وی با اشاره به همکاری مطلوب میان مسوولان مرتبط با پروژه مسکن مهر و هم‌عقیده بودن دست‌اندرکاران ساخت این واحدها در موضوع ضرورت تکمیل واحدهای باقی مانده،تامین خدمات زیربنایی و روبنایی،افتتاح وفروش اقساطی واحدها گفت:  لازم است با افزایش همکاری‌های متقابل،پرونده مسکن مهر در اسرع وقت بسته شود وهمه واحدها تعیین تکلیف شود.

سپس زینلی مدیر شعب استان بوشهر نیز با ذکر اهمیت و جایگاه فروش اقساطی پروژه های  مسکن مهر برای مدیریت و بانک اظهار داشت: مدیریت استان بوشهر با برنامه ریزی و اشراف کامل در نحوه پرداختی ها به پیمانکاران مسکن مهر و روند فروش اقساطی واحدها از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود  به منظور تسریع در به پایان رساندن پروژه های مسکن مهر بهره خواهد برد.

بعد از آن فرزاد رستمی، حضور علمداری در استان را مایه خیر برکت و باعث دلگرمی مجموعه خواند و ضمن تقدیر و تشکر از  زحمات و تلاش های بانک مسکن و مساعدت و همراهی مدیریت استان در اعطای تسهیلات طرح مسکن مهر  تصریح کرد: امیدواریم هرچه سریعتر با همت و تلاش هرچه بیشتر بانک مسکن  شاهد تحویل تمامی واحدها به متقاضیان و اتمام پروژه مسکن مهر باشیم.

رستمی  با بیان اینکه عمده مالکان واحدهای باقی مانده مسکن مهر مستاجر هستند، تاکید کرد:  تکمیل هر چه سریعتر مسکن مهر و تحویل این پروژه ها می تواند به کنترل بازار کمک کند.

 

آخرین بروزرسانی 1398/9/10