تازه های اخبار تازه های اخبار

«زینلی مدیر شعب استان بوشهر: همه ورزش اخلاق است»

طی مراسمی با حضور مدیرشعب استان ،معاونین مدیریت ،روسای شعب و کارشناسان و روسای دوایر مدیریت از بازیکنان تیم فوتسال مدیریت بوشهر که در دهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان موفق به کسب عنوان قهرمانی شده بودند، با اهدای هدایایی تجلیل شد.

 

« به نام خدا»

«زینلی مدیر شعب استان بوشهر: همه ورزش اخلاق است»

 

طی مراسمی با حضور مدیرشعب استان ،معاونین مدیریت ،روسای شعب و کارشناسان و روسای دوایر مدیریت از بازیکنان تیم فوتسال مدیریت بوشهر که در دهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان موفق به کسب عنوان  قهرمانی شده بودند، با اهدای هدایایی تجلیل شد.

زینلی  مدیر استان ضمن تبریک این موفقیت ، با اشاره به اهمیت و نقش پررنگ ورزش در ارتقای سلامت جسم و روح همکاران گفت : همه ورزش اخلاق است و باید این روحیه به دیگر همکاران هم منتقل گردد.

ایشان هدف بانک از هزینه نمودن در بخش ورزش را ترویج فرهنگ ورزش و روحیه شادابی و نشاط خواند و افزود: افرادی که ورزش می کنند سالمترند و دارای استرس کمتری هستند و این خود به خود باعث باعث کاهش هزینه های درمانی هم می شود.

زینلی افزود: چنانچه ورزش از روی اصول و به درستی انجام شود ضمن سلامت تن، روح و روان هم سالم  و با نشاط می گردد و این رفتار به خانواده هم منتقل می گردد.

مدیر شعب استان ورزشکاران را از بهترین و با اخلاق ترین نیروهای بانک خواند و تاکید کرد: یکی از وظایف مهم همه ما خدمت رسانی مطلوب و سریع به مشتریان و شهروندان است و در این راه ورزشکاران نقش اساسی ایفا میکند.

گفتنی است در این مراسم از مربی ، سرپرست  و بازیکنان تیم فوتسال مدیریت با  اهدای لوح سپاس و کارت هدیه تقدیر به عمل آمد.

اسامی تیم فوتسال استان بوشهر: فرزاد باقری، عادل صادقی لنگرودی، وحید کللی، محمدامین عباسیان، محمود عوادپور، محمدتقی پروانه، عبدالکریم حیاتی، حسن محمدی، وحید عباسی . مربی احمد دعایی  و سرپرست تیم علیرضا شجاعی زاده.

 

 

 

آخرین بروزرسانی 1398/5/16