تازه های اخبار تازه های اخبار

«زینلی مدیر شعب استان بوشهر: آموزش در بانک سرمایه گذاری است»

مدیر شعب استان بوشهر در جمع روسای شعب از مدرسان برتر مدیریت تقدیر و تشکر به عمل آورد و افزود: اهمیت جایگاه آموزش ویژه است پس باید قدر این جایگاه را دانست و در جهت به روز رسانی اطلاعات و دانش کارکنان اهتمام ویژه نماییم.

«به نام خدا»

«زینلی مدیر شعب استان بوشهر: آموزش در بانک سرمایه گذاری است»

مدیر شعب استان بوشهر در جمع روسای شعب از مدرسان برتر مدیریت  تقدیر و تشکر به عمل آورد و افزود: اهمیت جایگاه آموزش ویژه است پس باید قدر این جایگاه را دانست و در جهت به روز رسانی اطلاعات و دانش کارکنان اهتمام ویژه نماییم.

زینلی افزود: باید با برگزاری دوره های آموزشی مستمر و هدفمند نه تنها به بالا بردن دانش و اطلاعات کارکنان کمک نماییم بلکه از اشتباهات آنان  در امور و جلوگیری از خسارت احتمالی نیز سهیم باشیم.

مدیرشعب استان گفت: در حال حاضر یکی از رویکردهای واحد آموزش به منظور توسعه سرمایه های انسانی، استفاده از توانمندی مدرسان داخلی و اجرای برنامه های توسعه برای بهره مندی بیشتر از آنان است. این روش ضمن صرفه جویی در هزینه ها، به کاربردی شدن و افزایش اثربخشی آموزش ها و شناخت توانمندی داخلی نیز کمک می کند.

زینلی به اهمیت جایگاه آموزش و یادگیری در رسیدن به اهداف سازمان اشاره کرد و گفت: هرسازمان برای رسیدن به اهداف خود ملزم به برگزاری دوره های آموزشی است و آموزش و یادگیری برای بانک هزینه محسوب نمی شود بلکه سرمایه گذاری برای ارتقای و پیشرفت بانک است.

در انتهای این مراسم از مهدی عالی حسینی رییس دایره ارتباطات و بازاریابی،  عباس خالوزاده رییس دایره سیستمها، فاطمه بهادری رییس دایره امور مالی و داده ها و عبدالکریم حسینی رییس دایره کنترل و نظارت به عنوان مدرسان برتر مدیریت با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

آخرین بروزرسانی 1398/5/16