تازه های اخبار تازه های اخبار

«برگزاری مسابقه نقاشی در شهرستان گناوه»

به میمنت سالروز تولد امام رضا(ع) شعبه طالقانی بندرگناوه مسابقه نقاشی برای کودکان و نوجوانان برگزار نمود.

« به نام خدا»

«برگزاری  مسابقه نقاشی  در شهرستان گناوه»

به میمنت  سالروز تولد امام رضا(ع) شعبه طالقانی بندرگناوه مسابقه نقاشی برای کودکان و نوجوانان برگزار نمود.

 مسابقه نقاشی " خانه رویایی من " به مناسبت سالروز تولد امام رضا (ع) و به همت  شعبه طالقانی بندرگناوه با حضور موسی رحیمی معاون مدیریت شعب استان، مهدی عالی حسینی کارشناس بازاریابی ،مسیولان استانی و استقبال پرشور کودکان و نوجوانان در دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شد.

در این مسابقه بیش از ۲۰۰ کودک و نوجوان سنین ۴ تا ۱۲ سال شرکت کردند که تصورات ذهنی خود را با موضوع خانه نقاشی کردند و در پایان به هشت نفر برتر جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

غلامعاس کمالی رییس شعبه  شعبه طالقانی گناوه در این برنامه گفت: بانک مسکن به عنوان یک بانک تخصصی در زمینه مسکن آمادگی هرگونه همکاری با اهالی شهرستان برای ساخت آینده‌ای بهتر برای جوانان را دارد.وی افزود: در این ارتباط بانک مسکن خدمات متعدد تسهیلاتی برای خانه دار شدن مردم پرداخت می‌کند که می‌توانند از آن بهره ببرند. وی اظهار داشت: حساب مسکن جوانان، صندوق مسکن یکم، ممتاز، قرض الحسنه، صندوق ساخت مسکن از عمده سبد محصولاتی بانک مسکن است که مشتریان می‌توانند با باز کردن حساب و سپرده گذاری نسبت به آینده خود در زمینه مسکن دار شدن اقدام کنند.

مهدی عالی حسینی مسیول بازاریابی مدیریت بانک مسکن شعب استان بوشهر با تبریک سالروز میلاد ثامن الحجج (ع)، سبد محصولاتی این بانک را برای خانه دار شدن مردم به حاضران معرفی کرد.

آخرین بروزرسانی 1398/5/8