تازه های اخبار تازه های اخبار

« برگزاي همايش فعالين بخش مسكن و انبوه سازان حرفه اي در مدیريت شعب استان بوشهر »

همايش فعالين بخش مسكن در مدیریت شعب استان بوشهر با حضور موسي رحيمي معاون اجرايي مدیريت شعب استان، مهدي جمالوندي معاون مالي و فناوري مديريت، كارشناسان مديريت، رؤساي شعب سطح شهر بوشهر و انبوه سازان حرفه اي بخش مسكن در محل مدیريت شعب استان تشکیل گردید.

«به نام خدا»

« برگزاي همايش فعالين بخش مسكن و انبوه سازان حرفه اي در  مدیريت شعب استان بوشهر »

     همايش فعالين بخش مسكن در مدیریت شعب استان بوشهر با حضور موسي رحيمي معاون اجرايي مدیريت شعب استان، مهدي جمالوندي معاون مالي و فناوري مديريت، كارشناسان مديريت، رؤساي شعب سطح شهر بوشهر و انبوه سازان حرفه اي بخش مسكن  در محل  مدیريت شعب  استان تشکیل گردید.

      در شروع جلسه موسي رحيمي معاون مدیريت شعب استان بوشهر ضمن خیر مقدم، توضیحاتی در خصوص  موضوع جلسه ارائه و هدف از تشکیل جلسه را  همراهی و همکاری بیشتر بين انبو ه سازان وا بانک عنوان نمود.

وی با تأکید بر اهميت بخش مسكن در اقتصاد كشور و هم اینکه کسب و کار حقیقی و تخصصي بانک مسکن در بخش مسکن می باشد عنوان نمود  بیش از 300 شغل بصورت مستقيم و 1000 شغل بصورت غير مستقيم با بخش مسكن ارتباط دارند كه  در صورت فعال شدن  بخش مسکن، مشکل اشتغال که يكي از دغدغه هاي مهم کشور است حل می شود.

 وی یاد آور شد بخش مسكن با توجه به اينكه كمترين وابستگي به خارج از كشور را دارد و تمامي توليدات اين بخش در داخل كشور توليد مي شود در زمان تحريم مي تواند برگ برنده اي در جهت رونق اقتصاد داخلي باشد.

   رحيمي افزود: فعالین و سرمایه گذاران بخش مسکن از ولی نعمتان ما هستند و بانک، دولت و مردم  قدردان شما هستند. وي ادامه داد: وقتی مردم فاقد قدرت خرید باشند عرضه و تقاضا با هم همخواني نداشته رکود حاصل می شود که اگر تدابیری اندیشیده شود می توان به طور نسبی مسئله را حل کرد. در همین راستا بانک مسکن با  تامین سرمایه و افزایش سقف تسهیلات قدرت خرید را افزایش داده و همچنین مشوق ها و مزایایی را در نظر گرفته است. حال باید به دنبال راه کارهای دیگر باشیم تا در  آینده به مشکل برنخوریم. ضمن اینکه ما کاملاً خوش بین هستیم که بخش مسکن رونق خواهد گرفت.

 در بخش پایانی رحيمي گفت: باید به سمت رعایت الگوی مصرف برویم و رعایت فن آوری نوین را در دستور کار خود قرار دهیم ضمن اینکه هم اکنون نيز بخشی از اين مصاديق در بخش احداث واحدهاي مسكوني  رعایت می گردد.  

سپس انبوه سازان ضمن تقدير و تشكر از بانك بدليل همكاري فراوان و بيان مشكلات و موانع فراروي گفتند: تمام انبوه سازان از مشتریان قدیمی بانک هستند و ما بانک مسکن را بانک خودمان می دانیم. ایشان اشاره داشتند: چهره شهرها بدست انبوه سازان و سرمایه داران بخش مسكن زيبا مي گردد و درخواست انبوه سازان از متوليان صرفاً  احترام است. باید سازمان هایی همچون شهرداری، مسکن و شهرسازی، بنیاد مسکن و...  به کمک هم بیایند و با جمع آوری قوانین دست و پا گیر ، بافت فرسوده شهر را نوسازی و چهره شهر را دگرگون نمایند.

در ادامه مهدي عالي حسيني مسئول دايره ارتباطات و بازاريابي به تشريح انواع تسهيلات مشاركتي از جمله مزاياي طرح صندوق يكم انبوه سازان، انواع تسهيلات خريد مسكن زوجين و... پرداختند و به سئوالات انبوه سازان پاسخ هاي مقتضي را ارائه نمود.

  

 

 

آخرین بروزرسانی 1398/5/8