تازه های اخبار تازه های اخبار

«تقدیر مدیر شعب استان بوشهر از نماینده شرکت نا واکو در استان بوشهر»

عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر در همایش معاونین شعب ضمن تقدیر و تشکر از مسعود محقق نژاد نماینده شرکت ناواکو در شهرستان دشتستان بدلیل عملکرد مطلوب، به تشریح آخرین دستاوردهای شرکت در حوزه فناوری و بانکداری الکترونیک پرداخت

 

« به نام خدا»

«تقدیر مدیر شعب استان بوشهر از نماینده شرکت نا واکو در استان بوشهر»

عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر در همایش معاونین شعب ضمن تقدیر و تشکر از مسعود محقق نژاد نماینده شرکت ناواکو در شهرستان دشتستان بدلیل عملکرد مطلوب، به تشریح آخرین دستاوردهای شرکت در حوزه فناوری و بانکداری الکترونیک پرداخت. وی با بیان اینکه  هدف گذاری و برنامه های خوبی در مجموعه بانک مسکن و شرکت تابعه ناواکو در حوزه ارتقای سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری صورت گرفته است گفت : به موازات سیاست های ابلاغی بانک به شرکت ناواکو تمامی ظرفیت های شرکت در جهت تحقق اهداف تعیین شده بکار گرفته شده است تا شاهد ارایه بهترین نوع خدمات در حوزه های مختلف IT بخصوص در بخش صف باشیم .

وی در ادامه با اشاره به دستاوردهای مختلف این شرکت در استان بوشهر به تشریح برخی از این محصولات پرداخت.

شایان ذکر است  شرکت فناوری ناواکو در استان بوشهر دارای 5 نفر نیروی متخصص می باشد که در سال گذشته در زمینه تعداد تراکنش موفق به کسب رتبه برتر کشور گردیدند.

مسعود محقق نژاد به عنوان پشتیبان این شرکت عملکرد مطلوبی بر اساس میزان رضایت شعب، مشتریان و بازاریابی، سرکشی به موقع دستگاه های پذیرنده رفع مشکل سریع دستگاه ها، پشتیبان برتر استان در زمینه پشتیبانی دستگاه ها داشته است.

گفتنی در پایان هدایا و لوح تقدیری به ایشان اهدای گردید.

 

آخرین بروزرسانی 1398/4/19