تازه های اخبار تازه های اخبار

" مذاکره با شرکت مجتمع متانل کاوه "

در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی ، جذب منابع جدید و در نهایت جذب منابع بیشتر ، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 29/3/1398 جهت مذاکره با مسیولین شرکت مجتمع متانل کاوه از شرکت های مستقر در شهرستان دیر وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

" به نام خدا "

" مذاکره با شرکت مجتمع متانل کاوه  "

         در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی ، جذب منابع جدید و در نهایت جذب منابع بیشتر ، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 29/3/1398 جهت مذاکره با مسیولین شرکت مجتمع متانل کاوه  از شرکت های مستقر در شهرستان دیر وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

        در این نشست که با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر، مهدی جمالوندی معاون مالی و فناوری  مدیریت، بهرام احمدی نیا رییس شعبه بندرکنگان، کاووس فرض رییس شعبه بندر دیر، مهدی عالی حسینی رییس دایره ارتباطات وبازاریابی مدیریت  و مهندس جابری مدیر مجتمع متانل کاوه برگزار گردید ،  ویژگیها و خدمات انحصاری بانک مسکن  و همچنین شرایط اعطای انواع تسهیلات و چگونگی استفاده از این حسابها توسط مدیر  شعب استان بوشهر  ارایه گردید  و به ابهامات و سیوالات متعدد مطرح شده پاسخ لازم داده شد .

زینلی افزود : بانک به منظور بهره وری بیشتر می بایست  دست به پویایی می زد که خوشبختانه ، با اقدامات هوشمندانه و با تمهیدات خاصی که در جهت احترام به مشتریان و بازار هدف انجامید، توانست  محصولات جدید خود را برای اشخصاص حقیقی و حقوقی مختلف ارایه نماید.

 وی ادامه داد :  بانک مسکن فعالیت بسیار گسترده و مقبولی درتمامی  بخشهایی که سیستم بانکی
 می تواند ارایه خدمت دهد دارد .

 مدیر شعب استان بوشهر پس از معرفی انواع خدمات بانک مسکن از جمله حساب سپرده سرمایه گذاری ممتاز ، علت تشکیل چنین جلساتی را با توجه به منافع مشترک ، افزایش بهروری و تقویت و تجهیز هرچه بیشتر منابع عنوان داشت و در انتها ضمن خوش بینی از تشکیل چنین جلساتی ، آمادگی بانک مسکن را جهت ارایه هرگونه خدمات به بهترین نحو اعلام نموده وگفت: دوست داریم آنطور که شایسته می باشد در خدمت مشتریان باشیم ورضایت آنها را جلب نماییم.

     گفتنی است در این نشست جابری مدیر مجتمع متانل کاوه توضیحاتی رادرمورد فعالیتهای  شرکت بیان داشت و افزود: می بایستی هدف به گونه ای باشد که طرف معامله نیز منتفع گردد و اصل برد برد  رعایت گردد.وی افزود: امیدوارم بتوانیم  فعالیتمان را با بانک مسکن گسترش دهیم ودر قبال آن بیشتر از خدمات و تسهیلات بانک استفاده نماییم .

آخرین بروزرسانی 1398/4/19