تازه های اخبار تازه های اخبار

" مذاكره با شرکت مجتمع متانل كاوه "

در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی ، جذب منابع جدید و در نهایت جذب منابع بیشتر ، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 29/3/1398 جهت مذاکره با مسئولین شرکت مجتمع متانل كاوه از شركت هاي مستقر در شهرستان دير وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

" به نام خدا "

" مذاكره با شرکت مجتمع متانل كاوه  "

         در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی ، جذب منابع جدید و در نهایت جذب منابع بیشتر ، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 29/3/1398 جهت مذاکره با مسئولین شرکت مجتمع متانل كاوه  از شركت هاي مستقر در شهرستان دير وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

        در این نشست که با حضور عقيل زينلي مدير شعب استان بوشهر، مهدي جمالوندي معاون مالي و فناوري  مديريت، بهرام احمدي نيا رييس شعبه بندركنگان، كاووس فرض رييس شعبه بندر دير، مهدي عالي حسيني رييس دايره ارتباطات وبازاريابي مديريت  و مهندس جابري مدیر مجتمع متانل كاوه برگزار گردید ،  ویژگیها و خدمات انحصاری بانک مسکن  و همچنین شرایط اعطاء انواع تسهیلات و چگونگی استفاده از این حسابها توسط مدير  شعب استان بوشهر  ارائه گردید  و به ابهامات و سئوالات متعدد مطرح شده پاسخ لازم داده شد .

زينلي افزود : بانك به منظور بهره وري بيشتر مي بايست  دست به پويايي مي زد كه خوشبختانه ، با اقدامات هوشمندانه و با تمهيدات خاصي كه در جهت احترام به مشتريان و بازار هدف انجاميد، توانست  محصولات جديد خود را براي اشخصاص حقيقي و حقوقي مختلف ارائه نمايد.

 وي ادامه داد :  بانک مسکن فعالیت بسیار گسترده و مقبولی درتمامي  بخشهايي كه سيستم بانكي
 مي تواند ارائه خدمت دهد دارد .

 مدير شعب استان بوشهر پس از معرفی انواع خدمات بانک مسکن از جمله حساب سپرده سرمايه گذاري ممتاز ، علت تشکیل چنین جلساتی را با توجه به منافع مشترک ، افزایش بهروری و تقویت و تجهیز هرچه بیشتر منابع عنوان داشت و در انتها ضمن خوش بینی از تشکیل چنین جلساتی ، آمادگی بانک مسکن را جهت ارائه هرگونه خدمات به بهترین نحو اعلام نموده وگفت: دوست داریم آنطور که شایسته مي باشد در خدمت مشتریان باشیم ورضایت آنها را جلب نمائیم.

     گفتنی است در این نشست جابري مدير مجتمع متانل كاوه توضیحاتی رادرمورد فعالیتهای  شرکت بيان داشت و افزود: می بایستی هدف به گونه ای باشد که طرف معامله نیز منتفع گردد و اصل برد برد  رعایت گردد.وی افزود: اميدوارم بتوانيم  فعالیتمان را با بانک مسکن گسترش دهیم ودر قبال آن بیشتر از خدمات و تسهیلات بانک استفاده نمائیم .

آخرین بروزرسانی 1398/4/19