تازه های اخبار تازه های اخبار

« زینلی مدیر شعب استان بوشهر: باید به انبوه سازان مشاوره بدهیم »

با هدف رسیدن به موفقیت درامورجاری و تحقق اهداف بانک در بخش تجهیز منابع و سایر بخش ها در روزهای نخستین سال جاری، جلسه ای با حضور مدیرشعب استان، معاون مدیریت، کارشناسان و سرگروه های شبکه های فرعی مذاکرات بازاریابی مدیریت در دفتر مدیر شعب استان برگزارگردید.

 

«به نام خدا»

« زینلی  مدیر شعب استان بوشهر:  باید به انبوه سازان مشاوره بدهیم »

 

     با هدف رسیدن به موفقیت درامورجاری و تحقق اهداف بانک در بخش تجهیز منابع و سایر بخش ها در روزهای نخستین سال جاری، جلسه ای با حضور مدیرشعب استان، معاون مدیریت،  کارشناسان و سرگروه های شبکه های فرعی مذاکرات بازاریابی مدیریت در دفتر مدیر شعب استان برگزارگردید.

     در این جلسه، سرگروه ها به گزارش عملکرد شعب زیر مجموعه  خود پرداختند  و با بیان دیدگاه های خود، راهکارهایی را جهت بهبود عملکرد  ارایه نمودند.

     درادامه زینلی  مدیر شعب استان ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت ولی عصر، سلام مدیر عامل محترم بانک را به واسطه عملکرد خوب استان در سال گذشته ابلاغ نموده و افزود: اعضای محترم هیات مدیره و مدیران امور، در جلسه مجمع ارزیابی عملکرد سال 1397 همگی از همکاران بوشهری رضایت کامل خود را اعلام نمودند.

وی سپس خطاب به سرگروه ها گفت: باید از همین ابتدای سال کار را با جدیت شروع کنیم و با برطرف نمودن نقاط ضعف  بتوانیم سال موفقی را همچون سال گذشته داشته باشیم. زینلی با نگاهی به عملکرد سال گذشته افزود: سال گذشته با چالش جدی وصول مطالبات روبرو بودیم که بخوبی توانستیم از آن عبور نماییم. در بخش ضمانت نامه ها با 630% تحقق هدف 26% از سهم کل ضمانت نامه های صادره در سطح کشور را به خود اختصاص دادیم. در بانکداری الکترونیک و در تحقق هدف بخش مانده کل منابع نیز صاحب رتبه نخست شدیم.

 

    وی با تاکید  بر لزوم تسریع در تحقق اهداف تعیین شده بانک افزود: بایستی  در سال جاری با بهره گیری از ابزارها و امکانات موجود به اهداف مورد نظر دست یابیم. وی افزود: باید جهت رونق در بخش مسکن  انبوه سازان  را شناسایی نمود و  به آنان مشاوره بدهیم.

 همچنین ایشان تاکید ویژه ای بر تحقق اهداف شاخص های مختلف ارزیابی عملکرد، برگزاری جلسات تخصصی متعدد در شعب و مدیریت، استفاده از ظرفیت تسهیلات تکلیفی جهت معرفی خدمات بانک، جذب منابع ارزان قیمت و قرض الحسنه صفر درصدی به منظور کاهش بهای تمام شده منابع و رشد متوازن منابع در کلیه سرفصل های تجهیز منابع، پیگیری جدی در وصول مطالبات، صدور انواع ضمانت نامه های بانکی، آموزش همکاران در زمینه های مختلف، استفاده حداکثری از سیاست های اعتباری جهت جذب منابع خرد و پایدار، برگذاری جلسات ماهانه بخشنامه خوانی، رعایت ضوابط و مقررات پولشویی و... نمود.

  

آخرین بروزرسانی 1398/3/11