تازه های اخبار تازه های اخبار

« زينلي مدیر شعب استان بوشهر: بايد به انبوه سازان مشاوره بدهيم »

با هدف رسیدن به موفقیت درامورجاری و تحقق اهداف بانک در بخش تجهیز منابع و ساير بخش ها در روزهاي نخستين سال جاری، جلسه ای با حضور مدیرشعب استان، معاون مدیریت، کارشناسان و سرگروه هاي شبكه هاي فرعي مذاكرات بازاريابي مديريت در دفتر مدیر شعب استان برگزارگردید.

 

«به نام خدا»

« زينلي  مدیر شعب استان بوشهر:  بايد به انبوه سازان مشاوره بدهيم »

 

     با هدف رسیدن به موفقیت درامورجاری و تحقق اهداف بانک در بخش تجهیز منابع و ساير بخش ها در روزهاي نخستين سال جاری، جلسه ای با حضور مدیرشعب استان، معاون مدیریت،  کارشناسان و سرگروه هاي شبكه هاي فرعي مذاكرات بازاريابي مديريت در دفتر مدیر شعب استان برگزارگردید.

     در این جلسه، سرگروه ها به گزارش عملكرد شعب زير مجموعه  خود پرداختند  و با بيان ديدگاه هاي خود، راهكارهايي را جهت بهبود عملكرد  ارائه نمودند.

     درادامه زينلي  مدیر شعب استان ضمن عرض تبريك ميلاد با سعادت ولي عصر، سلام مدير عامل محترم بانك را به واسطه عملكرد خوب استان در سال گذشته ابلاغ نموده و افزود: اعضاء محترم هيات مديره و مديران امور، در جلسه مجمع ارزيابي عملكرد سال 1397 همگي از همكاران بوشهري رضايت كامل خود را اعلام نمودند.

وي سپس خطاب به سرگروه ها گفت: بايد از همين ابتداي سال كار را با جديت شروع كنيم و با برطرف نمودن نقاط ضعف  بتوانيم سال موفقي را همچون سال گذشته داشته باشيم. زينلي با نگاهي به عملكرد سال گذشته افزود: سال گذشته با چالش جدي وصول مطالبات روبرو بوديم كه بخوبي توانستيم از آن عبور نماييم. در بخش ضمانت نامه ها با 630% تحقق هدف 26% از سهم كل ضمانت نامه هاي صادره در سطح كشور را به خود اختصاص داديم. در بانكداري الكترونيك و در تحقق هدف بخش مانده كل منابع نيز صاحب رتبه نخست شديم.

 

    وی با تأکید  بر لزوم تسریع در تحقق اهداف تعیین شده بانک افزود: بایستی  در سال جاری با بهره گيري از ابزارها و امكانات موجود به اهداف مورد نظر دست یابیم. وي افزود: بايد جهت رونق در بخش مسكن  انبوه سازان  را شناسايي نمود و  به آنان مشاوره بدهيم.

 همچنین ایشان تأکید ویژه ای بر تحقق اهداف شاخص هاي مختلف ارزيابي عملكرد، برگزاري جلسات تخصصي متعدد در شعب و مديريت، استفاده از ظرفيت تسهيلات تكليفي جهت معرفي خدمات بانك، جذب منابع ارزان قیمت و قرض الحسنه صفر درصدی به منظور كاهش بهاي تمام شده منابع و رشد متوازن منابع در كليه سرفصل هاي تجهيز منابع، پيگيري جدي در وصول مطالبات، صدور انواع ضمانت نامه هاي بانكي، آموزش همكاران در زمينه هاي مختلف، استفاده حداكثري از سياست هاي اعتباري جهت جذب منابع خرد و پايدار، برگذاري جلسات ماهانه بخشنامه خواني، رعايت ضوابط و مقررات پولشويي و... نمود.

  

آخرین بروزرسانی 1398/3/11