تازه های اخبار تازه های اخبار

« برگزای مراسم معارفه معاون مالی و فناوری در مدیریت شعب استان بوشهر»

در روز دوشنبه مورخ 30/2/98 مراسم معارفه معاون مالی و فناوری مدیریت شعب استان بوشهر با حضور صادقی اقدم رییس اداره کل امور مدیریت های شعب، زینلی مدیر شعب استان بوشهر، رحیمی معاون اجرایی مدیریت، کارشناسان، رؤسای دوایر مدیریت و همچنین رؤسای شعب تحت پوشش در محل سالن اجتماعات بانک برگزار گردید.

« به نام خدا»

« برگزای مراسم معارفه معاون مالی و فناوری در مدیریت شعب استان بوشهر»

         در روز دوشنبه مورخ 30/2/98 مراسم معارفه معاون مالی و فناوری  مدیریت شعب استان بوشهر با حضور صادقی اقدم رییس اداره کل  امور مدیریت های شعب، زینلی  مدیر شعب استان بوشهر، رحیمی معاون اجرایی مدیریت، کارشناسان، رؤسای  دوایر مدیریت و همچنین رؤسای شعب تحت پوشش در محل سالن اجتماعات بانک برگزار گردید. 

   صادقی اقدم رییس اداره کل امور مدیریت های شعب با تقدیر و تشکر به جهت موفقیت مدیریت  در عملکرد سال 97 گفت: زحمات بسیار ارزنده و قابل تقدیری صورت پذیرفته  و همکاران بوشهری  شعار خواستن توانستن است را بخوبی انجام دادند. وی افزود: مدیریت شعب استان بوشهر تنها مدیریت کشور است که موفق گردیده در بخش جذب منابع بیش از 100% اهداف خود را محقق نماید.
    صادقی اقدم افزود: سیستم بانک نظم خاصی را در هدفگذاری  ارزیابی عملکرد مد نظر قرار داده که تمام اهداف دست یافتنی باشند و بدلیل همین ویژگی تمام شعب می توانند  اهداف خود را محقق سازند. ایشان گفت: همه افراد و واحدها باید نقش آفرینی کنند و سهم خودشان را ایفا نمایند.

      صادقی اقدم  اظهار داشت: وظیفه داریم که بدنه بانک را مناسب با اهداف مورد انتظار مدیریت ارشد بانک ساماندهی کنیم و زمینه لازم را جهت تحقق آن فراهم نماییم و همین انتظار را نیز از مدیریت ها داریم. وی توازن در عملکرد، استمرار در بازاریابی، جذب سپرده های خرد، فرهنگ سازی و نهادینه نمودن وصول مطالبات، پیاده سازی بانکداری شرکتی، جلوگیری از روزمره گی همکاران، جدی گرفتن آموزش و به روز رسانی اطلاعات بانکی همکاران، نحوه برخورد با مشتریان و همکاران را از اهداف اصلی بانک خواند.

       سپس زینلی  مدیر شعب استان بوشهر ضمن خوشامدگویی به مهمانان، به ارایه آماری از عملکرد مدیریت در بخش های مختلف طی سال گذشته پرداخت و از
 برنامه ها و اهداف سال جاری  مطالبی را مطرح نمود.

ایشان با تقدیر از همکارن بدلیل تلاش های صورت پذیرفته  در بخش های مختلف عملکردی، اظهار داشت: خوشحالیم که برای اولین بار در رتبه پنجم کشور قرار گرفتیم و این باعث افتخار است و مشخص است که به این خود باوری رسیده ایم که ما می توانیم. 

     زینلی افزود: ارتقای  درجه شعب  حاصل تلاش تک به تک همکاران از پایین ترین تا بالاترین رده سازمانی بوده و موفقیت مدیریت را مرهون و مدیون فعالیت کلیه شعب اعم از شعب دارای عملکرد خوب و متوسط دانست.  ایشان ضمن بررسی  دست آوردها و توفیقات سال گذشته  افزود: در سال گذشته به  اهدفمان رسیدیم و حتی در برخی از شاخص ها بالاتر از انتظار بودیم. در شش ماهه اول  برای اولین بار  در منطقه سبز بودیم که این خود مقدمه ای برای موفقیت در نیمه دوم سال شد. وی گفت: ما در 24 شاخص بالای 75%  و در 12 شاخص بالای 110%  تحقق هدف  داشتیم. همچنین50% شعب در منطقه سبز  قرار گرفتند و 4 شعبه نیز حایز ارتقای درجه گردیدند. دو شعبه هزار میلیاردی شدند و در حال حاضر دارای سه شعبه هزار میلیاردی هستیم. در بخش صدورضمانتنامه 6 برابر هدف تعیین شده تحقق هدف داشتیم. وی افزود: ما موفق شدیم با توجه به تفاهم نامه ای که با اداره کل ثبت احوال استان بوشهر منعقد نمودیم در تحقق اهداف حساب صندوق پس انداز مسکن جوانان با رشد 13% حایز کسب رتبه دوم کشور شویم و همچنین توانستیم سهم خودمان را از منابع شرکت های پتروشیمی استان 63%  افزایش دهیم  ضمن این که با جذب  حسابهای خرد عملکردی متوازن داشته باشیم.

  زینلی افزود: با توجه به مسیولیت های اجتماعی که به عهده داریم و همانند کمک به سیل زدگان،  زلزله زدگان و همکارای برای مصرف صحیح و بهینه آب و برق ، موفق شدیم ضمن جذب ستاد دیه استان، بزودی میزبان جشن گلریزان جهت کمک به زندانیان  جرایم غیر عمد باشیم.

  در پایان مدیر شعب استان بوشهر با تبریک به مهدی جمالوندی به عنوان معاون جدید مالی و فناوری استان گفت: با حمایتی که از ایشان می شود  امیدوارم بتوانیم با سرعت بیشتری به اهداف مورد نظر بانک  برسیم. 

          پس از آن  رحیمی معاون مدیریت شعب استان، گفت: با کامل شدن تیم مدیریتی استان امید است بتوانیم هرچه سریعتر به اهدافمان برسیم و باعث ارتقای درجه مدیریت گردیم. 

     در بخش پایانی مهدی جمالوندی به عنوان سخنران پایانی ضمن تشکر از اولیای بانک بدلیل اعتماد به ایشان، مواردی را در خصوص اهداف و برنامه های آتی  خود در حوزه های مختلف عملکردی ودر مدیریت شعب بوشهر عنوان داشت.

      در انتها توسط رضا صادقی اقدم رییس اداره کل امور مدیریت های شعب حکم انتصاب معاونت مالی و فناوری  مدیریت شعب استان بوشهر به مهدی جمالوندی اهدای گردید.  

 

آخرین بروزرسانی 1398/3/11