تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار مدیر شعب استان بوشهر از خانواده فرزند شهید

همزمان با ســالروز بزرگداشت شــهدای، عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر بهمراه تعدادی از همکاران از خانواده همکارامان اسماعیل مرادی فرزند شهید والامقام محمدجعفر مرادی دیدار نمودند.

به نام خدا

دیدار مدیر شعب استان بوشهر از خانواده فرزند شهید

    همزمان با ســالروز بزرگداشت  شــهدای، عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر بهمراه تعدادی از همکاران از خانواده همکارامان اسماعیل مرادی فرزند شهید والامقام محمدجعفر مرادی  دیدار نمودند.

      در این دیدار که مدیر و تعدادی از کارکنان حضور داشتند، زینلی مدیر شعب اســتان با تاکید بر لزوم زنده نگهداشــتن یاد شــهدا، صبر و صلابت  فرزنــدان گرانقــدر شــهدای واالمقام و خانواده هایشان را بهترین نمونه در ارایه عملی الگوی اخلاق و معنویت سالم در سطح جامعه دانست.

    وی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند.

      ایشان با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نایل آمدند.

      زینلی ضمن این مطلب که شهیدان از بندگان مقرب خداوند بودند که از سفره رحمت باری تعالی تا ابد متنعم هستند و این فرصت و نعمتی است که صرفا خداوند متعال آن را به بندگان شایسته خود ارزانی می دارد، اظهار داشت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرز و بوم هستند و مدال افتخار آنها بر تاریخ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.

     مدیر شعب استان بوشهر با بیان اینکه ایثار و از خود گذشتگی شهدا از مهمترین عوامل حفظ انقلاب است، عنوان داشت: ما مردم ایران اسلامی باید قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.

     زینلی در پایان با اشاره به اینکه امید است بتوانیم وظایف خود در را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم، بیان داشت: امیدواریم توفیق خدمت به خانوادهای شهدا و ایثار گران را به معنای واقعی داشته باشیم.

 

  گفتنی است همکارمان اسماعیل مرادی فرزند شهید و مادر ایشان ضمن تقدیر و تشکر از مدیر شعب استان و مجموعه بانک بخاطر توجه و رسیدگی به خانواده شهدای، خاطراتی را از شهید بازگو نمودند.

در پایان توسط مدیر شعب استان هدایایی به رسم یادبــود به همکارمان (فرزند شـهید) اهدا گردید.

آخرین بروزرسانی 1398/3/11