تازه های اخبار تازه های اخبار

«تجلیل مدیرشعب استان بوشهر از مهندسین سازمان نظام مهندسی به مناسبت روز مهندس »

همزمان با پنجم اسفندماه روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس و به منظور گرامی داشت این روز، مدیرشعب استان بوشهر به همراه کارشناسان دایره ارتباطات و بازاریابی به دیدار رییس و معاونین سازمان نظام مهندسی و رفته و از مهندسین از سازمان تجلیل بعمل آورد.

به نام خدا

«تجلیل مدیرشعب استان بوشهر از مهندسین سازمان نظام مهندسی به مناسبت روز مهندس »

 

      همزمان با پنجم اسفندماه روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس و به منظور گرامی داشت این روز، مدیرشعب استان بوشهر به همراه کارشناسان دایره ارتباطات و بازاریابی به  دیدار  رییس و معاونین سازمان نظام مهندسی و رفته و از  مهندسین از سازمان تجلیل بعمل آورد.

        عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر، با عرض تبریک به مناسبت روز مهندس  با اشاره به بزرگداشت این روز گفت: مهندسی شغلی کاملاً تخصصی است و بسیار با اهمیت و از جایگاه و منزلت رفیعی برخوردار است. وی افزود: بانک مسکن بدلیل تخصصی بودن در امر مسکن،  ارتباط بسیار نزدیک و تنگاتنگی با سازمان نظام مهندسی دارد و در واقع ما از یک خانواده ایم.

    زینلی در این نشست به  تشریح محصولات و تسهیلات قابل ارایه به انبوه سازان حرفه ای در بخش مسکن پرداخت و مقرر گردید، کارشناسان بانک ضمن شرکت در همایش بزرگ این سازمان که  با حضور 1500 نفر از مهندسین عضو سازمان و خانواده ایشان برگزار خواهد شد نسبت به توزیع بروشوری حاوی انواع تسهیلات ساخت قابل پرداخت به انبوه سازان در قالب سه روش ساخت سنتی، صنعتی و فناوری های نوین و انتقال تکنولوژی در نقاط مختلف کشور اقدام نمایند. همچنین مقرر شد در این همایش هدایایی نیز از طرف مدیریت به 20 نفر از مهندسین سازمان به قید قرعه و در قالب مسابقه اهدای  گردد.

علیرضا سنایی دشتی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نیز با ابراز خرسندی از این دیدار، از حضور مدیر شعب بانک مسکن استان و هیات همراه درسازمان نظام مهندسی، تشکر و قدردانی نمود و افزود:  ما از دیر باز با بانک مسکن ارتباطات و تعاملات سازنده ای داشته ایم و امیدوارم این روابط هرچه مستحکم تر و بیشتر گردد.

 در پایان این دیدار سبد گل  به رسم ادب  به رییس  نظام مهندسی استان اهدای شد.

آخرین بروزرسانی 1397/12/14