تازه های اخبار تازه های اخبار

«تجلیل مدیرشعب استان بوشهر از مهندسين سازمان نظام مهندسي به مناسبت روز مهندس »

همزمان با پنجم اسفندماه روز بزرگداشت خواجه نصير الدين طوسي و روز مهندس و به منظور گرامی داشت اين روز، مدیرشعب استان بوشهر به همراه كارشناسان دايره ارتباطات و بازاريابي به ديدار رئيس و معاونين سازمان نظام مهندسي و رفته و از مهندسين از سازمان تجلیل بعمل آورد.

به نام خدا

«تجلیل مدیرشعب استان بوشهر از مهندسين سازمان نظام مهندسي به مناسبت روز مهندس »

 

      همزمان با پنجم اسفندماه روز بزرگداشت خواجه نصير الدين طوسي و روز مهندس و به منظور گرامی داشت اين روز، مدیرشعب استان بوشهر به همراه كارشناسان دايره ارتباطات و بازاريابي به  ديدار  رئيس و معاونين سازمان نظام مهندسي و رفته و از  مهندسين از سازمان تجلیل بعمل آورد.

        عقيل زينلي مدیر شعب استان بوشهر، با عرض تبریک به مناسبت روز مهندس  با اشاره به بزرگداشت اين روز گفت: مهندسي شغلي كاملاً تخصصي است و بسيار با اهميت و از جايگاه و منزلت رفيعي برخوردار است. وي افزود: بانك مسكن بدليل تخصصي بودن در امر مسكن،  ارتباط بسيار نزديك و تنگاتنگي با سازمان نظام مهندسي دارد و در واقع ما از يك خانواده ايم.

    زينلي در اين نشست به  تشريح محصولات و تسهيلات قابل ارائه به انبوه سازان حرفه اي در بخش مسكن پرداخت و مقرر گرديد، كارشناسان بانك ضمن شركت در همايش بزرگ اين سازمان كه  با حضور 1500 نفر از مهندسين عضو سازمان و خانواده ايشان برگزار خواهد شد نسبت به توزيع بروشوري حاوي انواع تسهيلات ساخت قابل پرداخت به انبوه سازان در قالب سه روش ساخت سنتي، صنعتي و فناوري هاي نوين و انتقال تكنولوژي در نقاط مختلف كشور اقدام نمايند. همچنين مقرر شد در اين همايش هدايايي نيز از طرف مديريت به 20 نفر از مهندسين سازمان به قيد قرعه و در قالب مسابقه اهداء  گردد.

علیرضا سنایی دشتی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نیز با ابراز خرسندی از این دیدار، از حضور مدیر شعب بانک مسکن استان و هیأت همراه درسازمان نظام مهندسی، تشکر و قدردانی نمود و افزود:  ما از دیر باز با بانک مسكن ارتباطات و تعاملات سازنده ای داشته ایم و امیدوارم این روابط هرچه مستحکم تر و بیشتر گردد.

 در پایان این دیدار سبد گل  به رسم ادب  به رییس  نظام مهندسی استان اهداء شد.

آخرین بروزرسانی 1397/12/14