تازه های اخبار تازه های اخبار

«تجلیل مدیرشعب استان بوشهر از مهندسین بانک »

همزمان با پنجم اسفندماه روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس و به منظور گرامی داشت این روز، مدیرشعب استان بوشهر از همکاران مهندس تجلیل بعمل آورد.

به نام خدا

«تجلیل مدیرشعب استان بوشهر از مهندسین بانک »

 

      همزمان با پنجم اسفندماه روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس و به منظور گرامی داشت این روز، مدیرشعب استان بوشهر از همکاران مهندس  تجلیل بعمل آورد.

        عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر در جمع همکاران  مهندس ، با عرض تبریک به مناسبت روز مهندس  با اشاره به بزرگداشت این روز گفت: مهندسی شغلی کاملاً تخصصی است و بسیار با اهمیت و از جایگاه و منزلت رفیعی برخوردار است. وی افزود: بانک مسکن بدلیل تخصصی بودن در امر مسکن،  ارتباط بسیار نزدیک و تنگاتنگی با مهندسین در حوزه ساختمان و مسکن دارد.

     ایشان گفت: همیشه مهندسین بانک دارای تعهد و تخصص خاصی بوده اند که  این امر می بایست برای تمامی همکاران الگو قرار گیرد. عملکرد مهندسین باید به گونه ای باشد تا از ورود افراد
غیر حرفه ای به این چرخه جلوگیری شود. ایشان یادآور شد در حال حاضر بخش مسکن و ساختمان تقریبا 30 درصد هزینه های خانوار را تشکیل می دهد. پس مهندسین ناظر ساختمان می بایست با نظارت دقیق خود از تحمیل هزینه های اضافی به خانوارها جلوگیری به عمل آورند.

    زینلی اهمیت و نقش مهندسین در بانک را بسیار زیاد خواند و افزود: مهندسین باید خلاقیت و نوآوری داشته باشند تا  صنعت مسکن و ساختمان  فعال گردد چرا که رونق این صنعت می تواند کمک شایانی به اقتصاد کشور نماید.     

        پس از آن همکاران  ضمن تبریک این روز ، خاطراتی از گذشته بیان داشته  و در انتها نیز هدایایی به رسم یاد بود به آن ها اهدای گردید.

 

آخرین بروزرسانی 1397/12/8