تازه های اخبار تازه های اخبار

«تجلیل مدیرشعب استان بوشهر از مهندسين بانك »

همزمان با پنجم اسفندماه روز بزرگداشت خواجه نصير الدين طوسي و روز مهندس و به منظور گرامی داشت اين روز، مدیرشعب استان بوشهر از همکاران مهندس تجلیل بعمل آورد.

به نام خدا

«تجلیل مدیرشعب استان بوشهر از مهندسين بانك »

 

      همزمان با پنجم اسفندماه روز بزرگداشت خواجه نصير الدين طوسي و روز مهندس و به منظور گرامی داشت اين روز، مدیرشعب استان بوشهر از همکاران مهندس  تجلیل بعمل آورد.

        عقيل زينلي مدیر شعب استان بوشهر در جمع همکاران  مهندس ، با عرض تبریک به مناسبت روز مهندس  با اشاره به بزرگداشت اين روز گفت: مهندسي شغلي كاملاً تخصصي است و بسيار با اهميت و از جايگاه و منزلت رفيعي برخوردار است. وي افزود: بانك مسكن بدليل تخصصي بودن در امر مسكن،  ارتباط بسيار نزديك و تنگاتنگي با مهندسين در حوزه ساختمان و مسكن دارد.

     ايشان گفت: هميشه مهندسين بانك داراي تعهد و تخصص خاصي بوده اند كه  اين امر مي بايست براي تمامي همكاران الگو قرار گيرد. عملكرد مهندسين بايد به گونه اي باشد تا از ورود افراد
غير حرفه اي به اين چرخه جلوگيري شود. ايشان يادآور شد در حال حاضر بخش مسكن و ساختمان تقريبا 30 درصد هزينه هاي خانوار را تشكيل مي دهد. پس مهندسين ناظر ساختمان مي بايست با نظارت دقيق خود از تحميل هزينه هاي اضافي به خانوارها جلوگيري به عمل آورند.

    زينلي اهميت و نقش مهندسين در بانك را بسيار زياد خواند و افزود: مهندسين بايد خلاقيت و نوآوري داشته باشند تا  صنعت مسكن و ساختمان  فعال گردد چرا كه رونق اين صنعت مي تواند كمك شاياني به اقتصاد كشور نمايد.     

        پس از آن همکاران  ضمن تبريك اين روز ، خاطراتي از گذشته بيان داشته  و در انتها نيز هدایایی به رسم یاد بود به آن ها اهداء گردید.

 

آخرین بروزرسانی 1397/12/8