تازه های اخبار تازه های اخبار

« نشست مشترک معاون مدیریت شعب استان بوشهر با رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان بوشهر»

موسی رحیمی معاون مدیریت شعب استان بوشهر ضمن تقدیر و تشکر از رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان بوشهر اظهار نمود: فضا و شرایط لازم برای همکاری و تعامل بیشتر بانک مسکن و اتاق بازرگانی فراهم گردیده تا این دو مجموعه با مشارکت و همکاری بیشتر در راستای خدمت رسانی به مردم و عمران و آبادانی استان همگام باشند.

« نشست مشترک معاون مدیریت شعب استان بوشهر با رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان بوشهر»

 

     موسی رحیمی معاون  مدیریت شعب استان بوشهر ضمن تقدیر و تشکر از رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان بوشهر اظهار نمود: فضا و شرایط لازم برای همکاری و تعامل بیشتر بانک مسکن و اتاق بازرگانی فراهم گردیده تا این دو مجموعه با مشارکت و همکاری بیشتر در راستای خدمت رسانی به مردم و عمران و آبادانی استان همگام باشند.

    در این جلسه که در محل دفتر رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان بوشهر  برگزار گردید، رحیمی گفت: بانک مسکن خدمات متنوع و منحصر به فردی در بخش مسکن ارایه می نماید و علاوه بر آن در سایر بخش ها نظیر بخش های بازرگانی، صنعت و خدمات نیز ما می توانیم سرویس ویژه ای به اعضای ارایه نماییم. ایشان اظهار امیدواری نمود با توجه به گستره خدمات بانک مسکن در بخشهای مختلف و همچنین رویکرد جدید در  سیاستهای اعتباری، با تعامل بیشتر با اتاق بازرگانی  بتوانیم با ایجاد رونق در بازار  به شکوفایی بهتر جامعه کمک نماییم.  

  درادامه این نشست گزدرازی رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان بوشهر ضمن خوش آمدگویی با اشاره به سیاستهای موجود  و تاکید بر گرایش به تعامل هرچه بیشتر گفت: ما حدود 800 نفر عضو داریم که می بایست علاوه بر ارایه خدمات به ایشان فعالیت تخصصی خودمان  را نیزتوسعه بدهیم. 

ایشان اعلام آمادگی نمودند تا تمهیدات لازم جهت برگزاری دوره های آموزشی مشترک برای اعضای اتاق و کارشناسان بانک مسکن فراهم نمایند. همچنین مقرر گردید بسته ای از خدمات مختلف بانک در سایت رسمی استانی اتاق بازرگانی بوشهر جهت اطلاع اعضای بارگزاری گردد.

آخرین بروزرسانی 1397/12/6