تازه های اخبار تازه های اخبار

« نشست مشترک معاون مدیريت شعب استان بوشهر با رييس اتاق بازرگاني صنايع، معادن و كشاورزي استان بوشهر»

موسي رحيمي معاون مدیريت شعب استان بوشهر ضمن تقدیر و تشکر از رييس اتاق بازرگاني صنايع، معادن و كشاورزي استان بوشهر اظهار نمود: فضا و شرایط لازم برای همکاری و تعامل بیشتر بانک مسکن و اتاق بازرگاني فراهم گردیده تا این دو مجموعه با مشارکت و همکاری بیشتر در راستای خدمت رسانی به مردم و عمران و آبادانی استان همگام باشند.

« نشست مشترک معاون مدیريت شعب استان بوشهر با رييس اتاق بازرگاني صنايع، معادن و كشاورزي استان بوشهر»

 

     موسي رحيمي معاون  مدیريت شعب استان بوشهر ضمن تقدیر و تشکر از رييس اتاق بازرگاني صنايع، معادن و كشاورزي استان بوشهر اظهار نمود: فضا و شرایط لازم برای همکاری و تعامل بیشتر بانک مسکن و اتاق بازرگاني فراهم گردیده تا این دو مجموعه با مشارکت و همکاری بیشتر در راستای خدمت رسانی به مردم و عمران و آبادانی استان همگام باشند.

    در این جلسه که در محل دفتر رييس اتاق بازرگاني صنايع، معادن و كشاورزي استان بوشهر  برگزار گردید، رحيمي گفت: بانك مسكن خدمات متنوع و منحصر به فردي در بخش مسكن ارائه مي نمايد و علاوه بر آن در ساير بخش ها نظير بخش هاي بازرگاني، صنعت و خدمات نيز ما مي توانيم سرويس ويژه اي به اعضاء ارائه نماييم. ایشان اظهار امیدواری نمود با توجه به گستره خدمات بانک مسکن در بخشهای مختلف و همچنین رویکرد جدید در  سیاستهای اعتباری، با تعامل بیشتر با اتاق بازرگاني  بتوانیم با ایجاد رونق در بازار  به شکوفایی بهتر جامعه کمک نماییم.  

  درادامه این نشست گزدرازي رييس اتاق بازرگاني صنايع، معادن و كشاورزي استان بوشهر ضمن خوش آمدگویی با اشاره به سیاستهای موجود  و تاکید بر گرایش به تعامل هرچه بيشتر گفت: ما حدود 800 نفر عضو داريم كه مي بايست علاوه بر ارائه خدمات به ايشان فعاليت تخصصي خودمان  را نيزتوسعه بدهيم. 

ایشان اعلام آمادگی نمودند تا تمهیدات لازم جهت برگزاري دوره هاي آموزشي مشترك براي اعضاء اتاق و كارشناسان بانك مسكن فراهم نمايند. همچنين مقرر گرديد بسته اي از خدمات مختلف بانك در سايت رسمي استاني اتاق بازرگاني بوشهر جهت اطلاع اعضاء بارگزاري گردد.

آخرین بروزرسانی 1397/12/6