تازه های اخبار تازه های اخبار

«لطفی رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) بوشهر: : بانک مسکن با نگاه خدمت دهی فعالیت می کند»

مدیر شعب بانک مسکن استان بوشهر به همراه هیاتی، با حضور در کمیته امداد امام خمینی(ره) این استان، در خصوص روابط دوجانبه به گفتگو پرداختند.

« به نام خدا»

 

 

«لطفی رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) بوشهر: : بانک مسکن با نگاه خدمت دهی فعالیت می کند»

   مدیر شعب بانک مسکن استان بوشهر به همراه هیاتی، با حضور در کمیته امداد امام خمینی(ره)  این استان، در خصوص روابط دوجانبه به گفتگو پرداختند.

در این دیدار که  کارشناسان دایره ارتباطات و بازاریابی و  مسیول دایره وصول مطالبات، مدیر شعب این استان را همراهی می کردند، بر تحکیم روابط فی مابین بانک مسکن وکمیته امداد امام خمینی(ره) استان تاکید شد و ضمن تشریح و ارایه گزارش به مسؤولین آن کمیته در خصوص خدمات ارایه شده توسط بانک به عموم مردم استان ، هماهنگی های لازم برای ادامه روند همکاری طرفین به عمل آمد.

       در بخشی از این دیدار، عقیل زینلی مدیر شعب این استان، طی سخنانی آمادگی بانک مسکن را در سطح استان برای ارایه خدمات هرچه بهتر به کمیته امداد امام خمینی  اعلام نموده  و خواستار تداوم همکاری دو جانبه گردید.

زینلی افزود: بانک مسکن در بخش های فرهنگی، پرداخت تسهیلات به روستاییان  و دیگر مسایل تعامل خوبی با کمیته داشته که باید این تعاملات بیشتر شود.

مدیر شعب استان بوشهر با تشریح  نمودن شرایط استثنایی ماده 2 تبصره 35  گفت: در حال حاضر شرایط خوبی جهت به سرانجام رسیدن و تعیین تکلیف تسهیلات روستایی فراهم گردیده که لازم است با همکاری دوجانبه و با تدبیر و درایت به بهترین شکل ممکن از این فرصت مهیا شده استفاده نماییم. زینلی افزود: زمان ما محدود است و بایستی یکسری اقدامات را بصورت ضرب الاجل انجام دهیم

    احمد لطفی رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر نیز با ابراز خرسندی از این دیدار، از حضور مدیر شعب بانک مسکن استان و هیات همراه درکمیته امداد، تشکر و قدردانی نمود و افزود: کار کارکنان بانک مسکن بسیار سخت است و تلاش شما جای تقدیر و تشکر دارد. وی گفت : بانک مسکن با نگاه خدمت دهی فعالیت می کند. یکی از اقدامات موثر بانک مسکن طرح بهسازی و نوسازی مسکن روستایی بود و سهم بانک مسکن بالغ بر 70% پروژه های استان بود و پرداخت بالغ بر 198ر2 واحد تسهیلات مسکن به مدد جویان تحت پوشش کمیته امداد کار بسیار بزرگی بوده است. وی افزود: درهر مکان که حادثه غیر مترقبه ای رخ می دهد  بانک مسکن جهت کمک رسانی به اقشار آسیب دیده پیش قدم می شود که ما مدیون این بانک هستیم .

لطفی گفت:  ما از دیر باز با بانک ارتباطات و تعاملات سازنده ای داشته ایم و امیدوارم این روابط هرچه مستحکم تر و بیشتر گردد.

 در پایان این دیدار به منظور تسریع در روند و فرایند اجرای دستوذالعمل ماده 2 تبصره 35 و تعیین تکلیف حداقل 300 نفر از مدد جویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) مواردی مورد توافق و تصویب طرفین قرار گرفت.

آخرین بروزرسانی 1397/11/11