تازه های اخبار تازه های اخبار

« زینلی مدیر شعب استان بوشهر: با توجه به شرایط آب و هوایی استان ناگزیر به استفاده از فن آوری های نوین در بخش مسکن می باشیم»

جلسه هم اندیشی مدیریت شعب استان بوشهر با اعضای انجمن صنفی انبوه سازان مسکن و ساختمان استان بوشهر با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر، مسؤولین مدیریت، هژبریان رییس انجمن و برخی از اعضای انجمن، به منظور انعقاد تفاهم نامه گسترش تعاملات متقابل با انجمن مزبور در محل دفتر مدیر استان تشکیل گردید.

« زینلی مدیر شعب استان بوشهر: با توجه به شرایط آب و هوایی استان ناگزیر به استفاده از فن آوری های نوین در بخش مسکن می باشیم»

    جلسه هم اندیشی  مدیریت شعب استان بوشهر با اعضای انجمن صنفی انبوه سازان مسکن و ساختمان استان بوشهر با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر، مسؤولین مدیریت، هژبریان رییس انجمن و برخی از اعضای انجمن، به منظور انعقاد تفاهم نامه گسترش تعاملات متقابل با انجمن مزبور در محل دفتر مدیر استان تشکیل گردید.

      در شروع جلسه عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر ضمن عرض خیر مقدم، توضیحاتی در خصوص  موضوع جلسه ارایه و هدف از تشکیل جلسه را تبیین و همراهی و همکاری بیشتر انجمن انبوه سازان با بانک عنوان نمود.

وی با تاکید بر اینکه کسب و کار حقیقی و تخصصی بانک مسکن در بخش مسکن می باشد و بیش از 300 شغل پسین و پیشین در ارتباط با این صنعت وجود دارد افزود: در صورت فعال شدن  بخش مسکن، مشکل اشتغال که دغدغه امروز کشور است حل می شود. وی یاد آور شد 30% هزینه خانوار را هزینه بخش مسکن تشکیل می دهد و بعد از اشتغال،  بخش مسکن یکی از اصلی ترین بخش ها می باشد.

   مدیر شعب استان بوشهر افزود: فعالین و سرمایه گذاران بخش مسکن از ولی نعمتان ما هستند و بانک، دولت و مردم باید قدردان شما باشند. زینلی گفت: وقتی مردم فاقد قدرت خرید باشند عرضه و تقاضا با هم همخوانی نداشته رکود حاصل می شود که اگر تدابیری اندیشیده شود می شود به طور نسبی مسیله را حل کرد. در همین راستا بانک مسکن با  تامین سرمایه و افزایش سقف تسهیلات قدرت خرید را افزایش داده و همچنین مشوق ها و مزایایی را در نظر گرفته است. حال باید به دنبال راه کارهای دیگر باشیم تا در سال آینده به مشکل برنخوریم. ضمن اینکه ما کاملاً خوش بین هستیم که بخش مسکن رونق خواهد گرفت.

 در بخش پایانی زینلی گفت: باید به سمت رعایت الگوی مصرف برویم و رعایت فن آوری نوین را در دستور کار خود قرار دهیم ضمن اینکه هم اکنون نیز بخشی از این مصادیق در بخش احداث واحدهای مسکونی  رعایت می گردد.   

پس از آن  هژبریان  رییس انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان مسکن و ساختمان استان بوشهر گزارشی از پیگیریهای انجام شده در خصوص تنظیم تفاهمنامه فی ما بین بانک و انجمن  ارایه نمود و اظهار داشت: جلسات متعددی در خصوص بازآفرینی محلات هدف با متولیان بخش مسکن استان داشته ایم که گاهاً منجر به نتایجی هم شد.

   وی افزود: تمام انبوه سازان از مشتریان قدیمی بانک هستند و ما بانک مسکن را بانک خودمان می دانیم. ایشان اشاره داشت: چهره شهرها بدست انبوه سازان و سرمایه داران بخش مسکن زیبا می گردد و درخواست انبوه سازان از متولیان صرفاً  احترام است. باید سازمان هایی همچون شهرداری، مسکن و شهرسازی، بنیاد مسکن و...  به کمک هم بیایند و با جمع آوری قوانین دست و پا گیر ، بافت فرسوده شهر را نوسازی و چهره شهر را دگرگون نمایند.

گفتنی است: در این جلسه انبوه سازان و سرمایه گذاران بخش مسکن به بیان مشکلات و موانع فراروی پرداختند که مقرر شد جهت رفع کاستی ها موجود  اقدامات  لازم صورت پذیرد.

 

 

آخرین بروزرسانی 1397/10/8