تازه های اخبار تازه های اخبار

« عقيل زينلي مدير شعب استان بوشهر: كنترل و نظارت بي اعتمادي نيست بلكه پيشگيري است»

جهت بررسي عملكرد شعب شهرستان دشتستان و ارائه راهكار، جلسه اي که با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر، معاون مدیریت شعب استان، رییس دفتر حراست استان، کارشناسان روابط عمومی و بازاریابی و کلیه همکاران شهرستان دشتستان ، در محل شعبه مرکزی برازجان برگزار گرديد.

« عقيل زينلي مدير شعب استان بوشهر: كنترل و نظارت بي اعتمادي نيست بلكه پيشگيري است»

      جهت بررسي عملكرد شعب شهرستان دشتستان و ارائه راهكار، جلسه اي که با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر، معاون مدیریت شعب استان، رییس دفتر حراست استان، کارشناسان روابط عمومی و بازاریابی  و کلیه  همکاران شهرستان دشتستان ، در محل شعبه مرکزی برازجان برگزار گرديد.

     در ابتدا زينلي مدير شعب استان ضمن قدرداني از تلاش هاي صورت پذيرفته گفت: انتظار بر این است که  با برنامه ریزی دقیق و با تشکیل تیم های کاری، با همدلی، همراهی، همسویی و یکپارچگی تمامی کارکنان، اهداف شعبه در تمامی زمینه ها و بخش های مختلف، در نیمه دوم سال جاری محقق شود. ایشان  نگاه مدیریت به شعبه مرکزی برازجان  را بسیار ویژه خواند و افزود: شعبه مرکزی برازجان می تواند جزء شعب ممتاز باشد. بنابراین درصد بالایی از موفقیت استان به عملکرد شعبه مرکزی اين شهرستان بستگی دارد و این موضوع نقش مدیریتی و تلاش همکاران شعبه را صد چندان می کند.

زینلی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع افزود: مهمترین اصل بانک احترام به مردم است پس مردم دار باشیم و باید بدانیم اگر در هرکاری موفقیتی هست بواسطه دعای خیری است که مردم در حق ما دارند.

ايشان نقش کنترل و نظارت را کلیدی خواند و گفت: کنترل روزانه امورموضوعي بسیار جدی است که باید جهت جلوگیری از خطرات احتمالی برای همکاران و سازمان رعایت گردد. وي افزود: كنترل و نظارت به منزله بي اعتمادي نيست بلكه جهت پيش گيري از مشكلات احتمالي است.

 در ادامه موسی رحیمی معاون  مدیریت شعب استان نیز طي سخناني گفت: بايد برنامه ريزي ها بر مبناي كارهاي مشاركتي باشد و بدون شك خرد جمعي بر خرد فردي برتري دارد. بايد بتوانيم با تيم سازي رقابت سالمي را ايجاد كنيم. وي افزود: استراتژی ما بر اساس شایسته سالاری است و بی شک در آینده هم اینگونه خواهد بود..

     گفتني است در این جلسه  عقیل زینلی  مدیر شعب استان  از زحمات رضا محقق نژاد رییس سابق شعبه مرکزی برازجان  و کلیه همکاران  تقدیر و تشکر نمود و انتصاب تامین زندوی  را به سمت ریاست جدید شعبه مرکزی برازجان  تبریک گفت. وی همچنین انتصاب سید باقر عسکری به سمت رییس شعبه فتح برازجان و سکینه شجاعی را به سمت معاون شعبه مزبور تبریک گفت.

آخرین بروزرسانی 1397/10/2