تازه های اخبار تازه های اخبار

ديدار زينلي مدير شعب استان بوشهر با مدير كل اداره حمل و نقل و پايانه هاي استان بوشهر

مدیر شعب بانک مسکن استان بوشهر با حضور در اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان بوشهر، ضمن تشریح خدمات و محصولات بانک، به منظور ایجاد زمینه همکاری مشترک اعلام آمادگی نمود.

« به نام خدا»

ديدار زينلي مدير شعب استان بوشهر با مدير كل اداره حمل و نقل و پايانه هاي استان بوشهر

     مدیر شعب بانک مسکن استان بوشهر با حضور در اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان بوشهر، ضمن تشریح خدمات و محصولات بانک، به منظور ایجاد زمینه همکاری مشترک اعلام  آمادگی نمود.

    عقیل زینلی مدیر شعب این استان  در دیدار با مدير كل اداره  حمل و نقل و پايانه هاي استان بوشهر  بر تحکیم روابط فی مابین بانک مسکن وآن اداره كل  تاکید نمود و ضمن تشریح و ارائه گزارش به مديركل اداره  مذكور  در خصوص خدمات ارائه شده توسط بانک به عموم مردم استان،آمادگی بانک مسکن را در سطح استان برای ارایه خدمات هرچه بهتر اعلام نموده  و خواستار تداوم همکاری دو جانبه گردید.

     همچنين مدير شعب استان بوشهر با معرفي سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض «ETC » كه به منظور رفاه حال مسافران برای اولین بار در کشور به همت وزارت راه و شهرسازی توسط بانک مسکن راه اندازی شد اشاره نمود و افزود: استفاده کنندگان از این سامانه می توانند ضمن بهره مندي از تمامي مزاياي اين طرح، بدون توقف در ایستگاه های عوارضی ادامه مسیر دهند و هزینه عوارض از طریق شناسه الکترونیکی که تهیه کرده اند پرداخت می شود.

 وی تاکید کرد: هدف از برگزاری این جلسات، ایجاد ارتباط هرچه بيشتر بانک مسکن با آن اداره كل مي باشد.

سپس مقرر گرديد ضمن احياي تفاهم نامه قبلي منعقده في مابين،  وعمليات اجرايي سامانه فوق الذكر نيز آغاز گردد.

    علم، مدير كل اداره حمل و نقل پايانه هاي استان بوشهر  نیز با ابراز خرسندی از این دیدار، از حضور مدیر شعب بانک مسکن استان تشکر و قدردانی نمود و افزود: ما از دیر باز با بانک مسكن ارتباطات و تعاملات خوب و سازنده ای داشته ایم و رضایت کامل از این بانک و خصوصاً پرسنل شعبه شهيد نواب صفوي بوشهر كه به خوبي نسبت به انجام امور پرسنل و پيمانكاران اين اداره كل مي پردازند، داریم و امیدوارم این روابط هرچه مستحکم تر و بیشتر گردد.

  در ادامه اين ديدار در بازديدي كه از اتاق كنترل ترافيك اداره مزبور صورت پذيرفت، مدير  كل اداره حمل و نقل و پايانه ها توضيحات لازم را در خصوص نحوه مانيتورينگ و كنترل راه هاي استان ارائه  نمود.

 در پایان این دیدار  هدایایی به رسم يادبود به مدير كل اداره حمل و نقل و پايانه هاي استان بوشهر اهداء شد.

 

آخرین بروزرسانی 1397/9/27