تازه های اخبار تازه های اخبار

« هم میثاقی کارکنان مدیریت شعب استان بوشهر جهت رسیدن به اهداف»

گردهمایی مسؤولین شعب استان بوشهر با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان، رحیمی معاون مدیریت، کارشناسان، رؤسا و معاونین دوایر مدیریت و همچنین رؤسا شعب تحت پوشش بانک برگزار گردید.

« هم میثاقی کارکنان مدیریت شعب استان بوشهر جهت رسیدن به اهداف»

         گردهمایی مسؤولین شعب استان بوشهر  با حضور عقیل زینلی  مدیر شعب استان، رحیمی معاون مدیریت، کارشناسان، رؤسا و معاونین دوایر مدیریت و همچنین رؤسا شعب تحت پوشش بانک برگزار گردید.

       در این گردهمایی زینلی مدیر شعب استان بوشهر با عرض خیرمقدم به همکاران، ولادت با سعادت پیامبر اکرم(ص) و همچنین امام جعفر صادق(ع) و آغاز هفته وحدت را به همکاران تبریک گفتند. ایشان با تقدیر از همکارن بدلیل تلاش های صورت پذیرفته توسط کارکنان در بخش های مختلف عملکردی اظهار داشت:                                               خوشحالیم که برای اولین بار در شش ماهه اول سال در منطقه سبز قرار گرفتیم و این باعث افتخار است و مشخص است که به این خود باوری رسیده ایم که ما می توانیم. 

     زینلی برنامه بانک را بر اساس بهره وری خواند و افزود: پیش نیاز بهره وری مولفه هایی از جمله محیطی با نشاط وپرشوراست که اگر نشاط و روحیه نباشد نمی شود به اهداف رسید. وی افزود: ما در کنار دریای نیلگون خلیج فارس هستیم، بدون شک همکاران دلی دریایی دارند. وی گفت: وضعیت اقتصادی شش ماهه اول پر تلاطم و پر فراز و نشیب بود ولی همکاران با همدلی و همراهی توانستند به موفقیت برسند. اگر بخواهیم موفقیتمان تداوم داشته باشد باید تلاشمان را بیشتر کنیم و این فقط با یک نظم و انضباط اداری صحیح و برنامه ریزی منظم بدست می آید.

ایشان ادامه داد: رؤسای شعب نقش کلیدی به عنوان راهبر، هم در بهره وری و هم تحقق اهداف دارند. پس ما به مدیران جسور و با شهامت نیاز داریم تا بتوانیم به خواسته و اهداف کلان بانک برسیم. وی جذب منابع، وصول مطالبات، آموزش همکاران، ایجاد انگیزه در همکاران، رعایت بهداشت اعتباری و دستورالعمل ها، رعایت مسایل حفاظتی و امنیتی و بارزسی را بسیار با اهمیت خواند.

          پس از آن  رحیمی معاون مدیریت شعب استان، از همکاران به جهت قرار گرفتن مدیریت در جایگاه سبز در شش ماهه اول سال تقدیر نمود و افزود: این مهم حاصل نمی شد مگر به واسطه تلاش جمعی همکاران.

     وی افزود: در شش ماهه اول سال بنا به دلایلی با 50 درصد توانمان فعالیت داشتیم ولی منبعد با توان 100 درصدی کار می کنیم  و سعی داریم حداقل 90 درصد ازشعب در منطقه سبز قرار گیرند. وی خطاب به رؤسای شعب گفت: همکاران مجری برنامه ها و تفکرات ما هستند. اگر همکاران را همراه خودمان کنیم نیمی از راه را پیموده ایم. پس باید با دادن انگیزه، مهره چینی صحیح، ارتباط صحیح و مناسب، مشارکت دادن در تصمیم گیری ها، به آن ها میدان داد.   

  سپس مسؤولین سه شعبه برتر مدیریت که موفق به کسب رتبه های اول تا سوم در مجمع ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال جاری گردیده بودند  به بیان دلایل موفقیت خود پرداختند.

        در بخش دیگری کارشناسان مدیریت به تشریح عملکرد شش ماهه بخش های مختلف پراختند  و ضمن رونمایی از طرح بازاریابی داخلی موسوم به «همیاران برتر» در حوزه تجهیز منابع و وصول مطالبات به توضیح و توصیف فرایند سیستمی و عملیاتی طرح مزبور و مشوق های تعیین شده برای موفقیت این طرح پرداختند.

      سپس تمامی کارکنان شرکت کننده در همایش ضمن امضای میثاق نامه ای، جهت رسیدن مدیریت به اهداف بانک و موفقیت در امور هم پیمان گردیدند.

       در پایان مراسم لوح تقدیر وهدایایی به رؤسای شعب برتر و کارکنان مدیریت اهدای گردید.

 

 


 

 

 

آخرین بروزرسانی 1397/9/27