تازه های اخبار تازه های اخبار

بازگشت

تحکیم روابط بانک مسکن استان بوشهر و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

تحکیم روابط بانک مسکن استان بوشهر و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان
مدیر شعب بانک مسکن استان بوشهر به همراه هیاتی، با حضور در سازمان نظام مهندسی ساختمان این استان، انتخاب اعضای هیات رییسه جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان را تبریک گفت

« به نام خدا»

 

 

تحکیم روابط بانک مسکن استان بوشهر و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

   مدیر شعب بانک مسکن استان بوشهر به همراه هیاتی، با حضور در سازمان نظام مهندسی ساختمان این استان، انتخاب اعضای هیات رییسه جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان را  تبریک گفت.

در این دیدار که  کارشناسان دایره ارتباطات و بازاریابی و  مسیول دایره ساختمانی، مدیر شعب این استان را همراهی می کردند، بر تحکیم روابط فی مابین بانک مسکن و سازمان نظام مهندسی استان تاکید شد و ضمن تشریح و ارایه گزارش به مسؤولین نظام مهندسی استان در خصوص خدمات ارایه شده توسط بانک به عموم مردم استان ، هماهنگی های لازم برای ادامه روند همکاری طرفین به عمل آمد.

       در بخشی از این دیدار، عقیل زینلی مدیر شعب این استان، طی سخنانی آمادگی بانک مسکن را در سطح استان برای ارایه خدمات هرچه بهتر به سازمان نظام مهندسی و مهندسین عضو و پیمانکاران طرف قرارداد سازمان اعلام نموده  و خواستار تداوم همکاری دو جانبه گردید.

زینلی افزود: در حال حاضر سیاست بانک براین بوده که اکثر تسهیلات به انبوه سازان حرفه ای دارای پروانه انبوه سازی  پرداخت گردد.

    علیرضا سنایی دشتی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نیز با ابراز خرسندی از این دیدار، از حضور مدیر شعب بانک مسکن استان و هیات همراه درسازمان نظام مهندسی، تشکر و قدردانی نمود و افزود: در حال حاضر سازمان نظام مهندسی 5200 عضو دارد و ما از دیر باز با بانک ارتباطات و تعاملات سازنده ای داشته ایم و امیدوارم این روابط هرچه مستحکم تر و بیشتر گردد.

 در پایان این دیدار سبد گل  و هدایایی به رییس و هیات رییسه جدید نظام مهندسی استان اهدای شد.

 

ساعت : 13:29:00
تاريخ : 1348/10/11
میانگین (0 امتیاز)


هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر