تازه های اخبار تازه های اخبار

بازگشت

«شعبه شهر جم استان بوشهر به باشگاه ۱۰۰۰ میلیاردی ها پیوست»

«شعبه شهر جم استان بوشهر به باشگاه ۱۰۰۰ میلیاردی ها پیوست»
برگزاری جشن ۱۰۰۰ میلیاردی شعبه شهر جم با حضور عقیل زینلی بخوانی مدیر شعب استان بوشهر و رییس، معاون و کارکنان شعبه برگزار گردید.

     برگزاری جشن ۱۰۰۰ میلیاردی شعبه شهر جم  با حضور  عقیل زینلی بخوانی مدیر شعب استان بوشهر و رییس، معاون و کارکنان شعبه برگزار گردید.

     در این مراسم عقیل زینلی بخوانی ضمن تبریک و برشمردن موفقیت های حاصله، ورود شعبه شهرجم  به باشگاه ۱۰۰۰ میلیاردی ها را نتیجه کار گروهی،تلاش، همدلی و جدیت همه جانبه تمامی کارکنان  دانست و افزود: شعبه شهرجم  از شعب بسیار موفق این مدیریت است و اساس این موفقیت، همسوسازی به موقع و سریع شعبه با تغییراتی است که در بانک رخ می دهد..

     وی افزود: امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته و با همسویی و همدلی موجود  بین همکاران ستاد و صف، شاهد موفقیت های بیشتری در آینده باشیم.

   زینلی راز موفقیت یک سازمان را همدلی، وفاق، و اتحاد کارکنان عنوان کرد واظهار نمود: وجود همدلی و تعامل بین کارکنان اولین شرط موفقیت در تحقق اهداف است و در این راستا نقش رؤسای شعب در مدیریت ارتباط با کارکنان و مشتریان نقشی اساسی و محوری بوده که با تیم سازی و برنامه ریزی می تواند در ارایه خدمات بهینه به مشتریان اثرگذار باشد .

مدیر شعب  استان بوشهر از جذب منابع مناسب و رسیدن منابع این شعبه به بیش از هزار میلیارد ریال و عضویت در باشگاه هزار میلیاردی بانک مسکن تشکر و قدردانی نمود و به پاس کسب این موفقیت به هر یک از همکاران شعبه شهر جم  لوح سپاس اهدای نمود.

    وی از همکاران خواستار تشخیص صحیح و تصمیم به موقع، مطالبه گری و ارایه راهکار شد و افزود: برای مطالبات برنامه داشته باشید، از جابجایی منابع باید پرهیز شود و بدنبال منابع جدید  وجذب مشتریان خرد باشیم چون هم ظرفیت و هم پتانسیل موجود است.

    سپس سعیده سلیمانی رییس شعبه شهر جم  به ارایه گزارشی از عملکرد شعبه  پرداخت و اظهارداشت  امیدواریم با تلاش و کوشش مضاعف تمامی کارکنان شعبه به جایگاه  بالاتر برسیم. در ادامه نیز تمامی همکاران شعبه موارد و مطالب خود را عنوان نمودند.

     شایان ذکر است در این مراسم برش کیک به مناسبت این موفقیت توسط مسیولین مدیریت و شعبه انجام پذیرفت .

 

ساعت : 13:04:00
تاريخ : 1348/10/11
میانگین (0 امتیاز)


هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر