تازه های اخبار تازه های اخبار

بازگشت

«شعبه شهر جم استان بوشهر به باشگاه ۱۰۰۰ ميلياردي ها پيوست»

«شعبه شهر جم استان بوشهر به باشگاه ۱۰۰۰ ميلياردي ها پيوست»
برگزاري جشن ۱۰۰۰ ميلياردي شعبه شهر جم با حضور عقيل زينلي بخواني مدير شعب استان بوشهر و رئيس، معاون و كاركنان شعبه برگزار گرديد.

     برگزاري جشن ۱۰۰۰ ميلياردي شعبه شهر جم  با حضور  عقيل زينلي بخواني مدير شعب استان بوشهر و رئيس، معاون و كاركنان شعبه برگزار گرديد.

     در اين مراسم عقيل زينلي بخواني ضمن تبريك و برشمردن موفقيت هاي حاصله، ورود شعبه شهرجم  به باشگاه ۱۰۰۰ ميلياردي ها را نتيجه كار گروهي،تلاش، همدلي و جديت همه جانبه تمامي كاركنان  دانست و افزود: شعبه شهرجم  از شعب بسيار موفق اين مديريت است و اساس اين موفقيت، همسوسازي به موقع و سريع شعبه با تغييراتي است كه در بانك رخ مي دهد..

     وي افزود: اميدواريم با برنامه ريزي هاي صورت گرفته و با همسويي و همدلي موجود  بين همكاران ستاد و صف، شاهد موفقيت هاي بيشتري در آينده باشيم.

   زينلي راز موفقیت یک سازمان را همدلی، وفاق، و اتحاد کارکنان عنوان کرد واظهار نمود: وجود همدلي و تعامل بين كاركنان اولين شرط موفقيت در تحقق اهداف است و در اين راستا نقش رؤساي شعب در مديريت ارتباط با كاركنان و مشتريان نقشي اساسي و محوري بوده كه با تيم سازي و برنامه ريزي مي تواند در ارائه خدمات بهينه به مشتريان اثرگذار باشد .

مدیر شعب  استان بوشهر از جذب منابع مناسب و رسیدن منابع این شعبه به بیش از هزار میلیارد ريال و عضویت در باشگاه هزار میلیاردی بانک مسکن تشکر و قدردانی نمود و به پاس کسب این موفقیت به هر یک از همکاران شعبه شهر جم  لوح سپاس اهداء نمود.

    وي از همكاران خواستار تشخيص صحيح و تصميم به موقع، مطالبه گري و ارائه راهكار شد و افزود: براي مطالبات برنامه داشته باشيد، از جابجايي منابع بايد پرهيز شود و بدنبال منابع جديد  وجذب مشتريان خرد باشيم چون هم ظرفيت و هم پتانسيل موجود است.

    سپس سعيده سليماني رئيس شعبه شهر جم  به ارائه گزارشي از عملكرد شعبه  پرداخت و اظهارداشت  اميدواريم با تلاش و كوشش مضاعف تمامي كاركنان شعبه به جايگاه  بالاتر برسيم. در ادامه نيز تمامي همكاران شعبه موارد و مطالب خود را عنوان نمودند.

     شايان ذكر است در اين مراسم برش كيك به مناسبت اين موفقيت توسط مسئولين مديريت و شعبه انجام پذيرفت .

 

ساعت : 13:04:00
تاريخ : 1348/10/11
میانگین (0 امتیاز)


هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر