تازه های اخبار تازه های اخبار

بازگشت

« برگزاری مجمع ارزیابی عملکرد شعب استان بوشهربا رویکرد بهره وری، تولید دوباره ثروت »

« برگزاری مجمع ارزیابی عملکرد شعب استان بوشهربا رویکرد بهره وری، تولید دوباره ثروت »
مجمع ارزیابی عملکرد شعب استان بوشهر طی 4 روز و به صورت منظم با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان و تعدادی از کارشناسان مدیریت ، مسؤولین شعب، تعدادی از معاونین و کارکنان در محل مدیریت وبرخی از شعب استان برگزار گردید.

« برگزاری مجمع ارزیابی عملکرد شعب استان بوشهربا رویکرد بهره وری، تولید دوباره ثروت »

     مجمع ارزیابی عملکرد شعب استان بوشهر طی 4 روز  و به صورت منظم با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان و تعدادی از کارشناسان مدیریت ، مسؤولین شعب، تعدادی از معاونین و کارکنان  در محل مدیریت وبرخی از شعب استان  برگزار گردید.

      در این جلسات به بررسی و تجزیه و تحلیل آماری شاخص های ارزیابی عملکرد شعب در شش ماهه نخست سال پرداخته شد ونقاط  قوت و ضعف شعب  مورد بررسی قرار گرفت و رؤسای شعب برنامه های خود را برای ماه های باقی مانده تا پایان سال و به منظور پوشش نواقص و جبران کاستی ها ارایه نمودند .

      عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر با بررسی دقیق و  آسیب شناسی عملکرد تک به تک شعب گفت: باید به صورت علمی روی شاخص ها کار شود و برای جزی به جزی شاخص ها برنامه داشته باشیم و از نقاط قوت استفاده کنیم و به صورت متوازن در راستای اهداف بانک  با برنامه و هماهنگ با سیاست های بانک و به صورت روزآمد پیش برویم.

      ایشان برنامه بانک را بهره وری تولید دوباره ثروت عنوان نموده و افزودند: می بایست به درستی از همکاران استفاده شود و با تقسیم کار صحیح  و مشارکت همگانی با برنامه ریزی و ایجاد انگیزه و حساسیت و با استفاده از ابزارهای تشویقی به جلو حرکت کنیم. زینلی خواستار مشارکت تمام همکاران شد و افزود: باید همگی با هم عهد و پیمان ببندیم و با هم تلاش کنیم و با صرفه جویی و کاهش هزینه ها و تمرکز بیشتر  به مقوله بهروری، بدنبال سودآوری باشیم و درآمدزایی نماییم.

      مدیر شعب استان با اهمیت به مقوله کنترل و نظارت افزود: منظور از کنترل این است که انجام امور بانکی صحیح به همکاران آموزش داده شود و باید با انتقال موارد به همکاران با جدیت و سرعت به سمت اهداف بانک حرکت کرد.

      زینلی تاکید فراوانی بر جذب منابع صفر درصدی و ارزان قیمت، وصول مطالبات، کاهش هزینه های عملیاتی، خدمات کارمزد محور، کنترل و نظارت، اعتبار سنجی دقیق، پولشویی، صدورانواع ضمانت نامه های بانکی، آموزش ضمن خدمت، بهای تمام شده پول و... داشتند. 

ساعت : 12:52:00
تاريخ : 1348/10/11
میانگین (0 امتیاز)


هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر