تازه های اخبار تازه های اخبار

بازنشستگی آقای ارشاد

در روز یکشنبه مورخ 1/10/1392راس ساعت 10 جهت ابلاغ حکم بازنشستگی مسلم ارشاد مدیر شعب استان جلسه ای با حضور آقا ملایی مدیراداره کل امورمدیریتهای شعب ، صادقی معاون اداره کل امورمدیریتهای شعب ، مدیر شعب استان بوشهر، معاونان مدیر شعب استان ،رؤسای شعب استان ، مسیولین دوایر مدیریت و کارشناسان مدیریت درمحل دفتر مدیر شعب استان بوشهر برگزار گردید.

در ابتدا وپس تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، ارشاد- مدیر شعب استان بوشهر- ضمن خیر مقدم به مهمان و عرض تسلیت بمناسبت اربعین حسینی ، با تشکر از زحمات همکاران اظهار داشت : خوشحالم که خداوند توفیق خدمت 30 را در بانک مسکن به من ارزانی داد. وی افزود : در این مدت تمام تلاشمان این بود که بتوانیم از ظرفیت و پتانسیل موجود در استان بهره ببریم وآن را به حیطه عمل در بیاوریم. استان ظرفیت بالایی دارد هم از لحاظ همکاران و هم پتانسیل اقتصادی که در جای جای استان نمود دارد. بوشهر پایتخت انرژی کشور است یعنی منابع سرشار اقتصادی دارد که باید از آن بهره لازم را برد .ایشان ادامه داد: هر کجا به همکاران انگیزه لازم داده ایم موفق بوده ایم و بالعکس . در چهار سال اخیر مشکلات زیادی داشته ایم . در طول عمر بانک مسکن یکی از بزرگترین گردنه ها طرح مسکن مهر بوده که همکاران با تلاش فراوان توانسته اند این طرح عظیم را انجام دهند.

ارشادگفت : همیشه به این مسیله معتقد بوده ام که اعتماد به نفس باعث خود اتکایی می شود واز شناخت اعتماد به نفس حاصل می شود و همیشه این مهم را به همکاران گوشزد نموده ام و امروز خوشحالم که همکاران به آن خود اتکایی لازم رسیده اند .

در ادامه ایشان با ارایه آمار عملکرد چهار ساله خود گفت : در این چهار سال موفق شدیم منابع مدیریت را چهار برابر افزایش دهیم وبطور متوسط سالانه رشدی معادل 35% را داشته باشیم .وی افزود:  در ابتدای تصدیم منابع مدیریت  970 میلیارد ریال بود و امروز بالغ بر  3511 میلیارد ریال می باشد که  مجموعاً 373% رشد را طی چهار سال داشته ایم .

ارشاد در انتها از همکاران طلب حلالیت نمود وآرزوی توفیق همکاران را در تمام مراحل زندگی خواستار شد.

در ادامه مدیر اداره کل امور مدیریتهای شعب با نقل حدیثی از امام رضا(ع) اربعین حسینی را به همکاران تسلیت عرض نمودوگفت: امروز گردهم جمع شدیم تا حکم بازنشستگی ارشاد را به ایشان ابلاغ نماییم . معمولا زمان خداحافظی شرایط خاصی است .ایشان با تشکر و قدردانی از زحمات ارشاد آرزوی  عافیت،صحت وسلامتی در دوران بازنشستگی را برای ایشان نمودنند.

وی افزود: کار بانک با جابجایی افراد نباید دچار خدشه بشود.همکاران می بایست همچون گذشته تعامل خوبی با موسوی بعنوان سرپرست استان برقرار نمایند.

آقا ملایی گفت: بدون شک همکاران تلاش زیادی داشته اند خصوصاً در طرح مسکن مهر .کاری که دیگر بانکها در انجام آن موفق نبودند وما بدون امکانات خاصی توانستیم به بهترین نحوآن را به سرانجام برسانیم .مسکن مهر حسن خوبی که داشت این بود که ظرفیت همکاران ما را بروز و ظهور نمود.حال بایستی همکاران از تمام فرصتهای موجود استفاده نمایند و تسهیلات پرداخت شده را به فروش اقساطی تبدیل نمایند که در حال حاضر یکی از جدی ترین مباحث موجود می باشد.

ایشان وصول مطالبات را یکی از دغدغه های جدی بانک برشمرد و افزود: نسبت به اولین قسط معوق حساس و پی گیر باشید تا از حجیم شدن کار جلوگیری شود.می بایست بدرستی تمام پیگیری ها را انجام دهیم .

وی در بخش دیگری ارتقای درجه مدیریت را تبریک گفت و اظهار داشت : مشخص است این توفیق حاصل تلاش فراوان همکاران بوشهری بوده و منبعد مسیولیت شما در قبال آن سنگین تر می شود. بدون تردید زحمات شما بیشتر می شود تا بتوانید این درجه را حفظ نمایید.با توجه به نیروی جوان مدیریت و منابع سرشار خدادادی در استان ،استحقاق ارتقای درجات بالاتر وافزایش می باشد  .با توجه به افزایش 4 برابری منابع طی 4 سال انتظار تلاش بیشتر و موثرتری می باشد.

مدیراداره کل امور مدیریتها و شعب در خصوص سایر مسایل صحبت کرد و در انتها تشکر وقدردانی ویژه ای از ارشاد نمود و حکم بازشستگی ایشان را به وی اهدای نمود.

در ادامه صادقی معاون اداره کل امورمدیریتها وشعب و همچنین موسوی معاون مدیریت شعب استان بوشهر مسایلی را مطرح نمودند و آرزوی توفیق در تمامی مراحل زندگی برای ارشاد نمودند.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23