تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری جلسه مسیولین مدیریت شعب استان بوشهر با شرکت ایرانارا

با هدف بررسی و رفع مشکلات خودپردازهای استان و بهبود روند سرویس دهی آنها، جلسه ای با حضور مسیولین مدیریت شعب استان بوشهر و نماینده اعزامی شرکت ایرانارا برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور مرتضی دهداری زاده معاون مالی و فناوری مدیریت، ایمان صدری مسیول دایره سیستم ها، عباس خالوزاده معاون دایره سیستم ها و سلیم نماینده شرکت ایرانارا برگزار گردید، طرفین ضمن بررسی مسایل و مشکلات خودپردازهای شعب استان بوشهر به بررسی راهکارهای موثر در خصوص بهبود روند سرویس دهی و کاهش مدت زمان عدم کارکرد دستگاه های خودپرداز پرداختند.

در این نشست سلیم مهمترین اقدام شرکت در سال جاری را راه اندازی دفتر فیزیکی و تعمیرگاه و انبار شرکت در مرکز استان بر شمرد و با توجه به بازخورد راه اندازی دفاتر فیزیکی شرکت در سایر استان ها اظهار امیدواری نمود با راه اندازی این دفتر مدت زمات تعمیر و تامین قطعات مورد نیاز خودپردازها به حداقل رسیده و روند پیگیری و رفع خرابی خودپردازها کاهش خواهد یافت. همچنین مقرر گردید در صورت صلاحدید این مدیریت، دوره آموزشی توسط نمایندگان شرکت ایرانارا جهت همکاران گروه مسکن کارت شعب تدارک دیده شود.

در پایان دهداری زاده معاون مالی و فناوری مدیریت با استقبال از برگزاری چنین جلساتی گفت: این نشست نشانه حسن نیت مسیولین شرکت ایرانارا در تلاش جهت رفع مشکلات موجود برشمرد و ابراز امیدواری نمودکه با همفکری و هماهنگی کلیه مسیولین بانک و شرکت، رضایت بیش از پیش مشتریان از سرویس دهی خودپردازهای مستقر در استان را شاهد باشیم.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23