تازه های اخبار تازه های اخبار

« عقيل زينلي بخواني به عنوان مدير شعب استان بوشهر معرفي شد »

در روز دوشنبه مورخ 12/6/97 مراسم تكريم و معارفه مدير شعب استان بوشهر برگزار گردید. ابوالقاسم رحيمي اناركي مدير عامل بانك طي حكمي عقيل زينلي بخواني را به سمت مدير شعب استان بوشهر منصوب كرد.

       در روز دوشنبه مورخ 12/6/97  مراسم تكريم و معارفه مدير شعب استان بوشهر برگزار گردید.

       ابوالقاسم  رحيمي اناركي مدير عامل بانك طي حكمي عقيل زينلي بخواني را به سمت مدير شعب استان بوشهر منصوب كرد.

     رحيمي اناركي در آيين تكريم و معرفي مدير شعب استان بوشهر ضمن تشكر از تلاش هاي مستمر كاركنان و پيشكسوتان بانك، عملكرد مطلوب بانك مسكن را مرهون اين تلاش ها اعلام كرد. وي با تأكيد بر اينكه نقل و انتقال مديران شعب استان ها عامل بالندگي سازمان است خاطر نشان كرد: اين جابجايي ها  به عنوان يك اصل در حوزه هاي اجرايي بانك پذيرفته شده است. مدير عامل بانك افزود: با توجه بر اصل انتخاب مدير جديد در چارچوب استراتژي هاي بانك و تجاربي كه در طي سال هاي گذشته كسب شده، گردش شغلي مديران استاني  عملكرد و شاخص هاي سازماني را ارتقاء داده و اين به عنوان يك استراتژي كلان  مورد توجه قرار گرفته است.

    رحيمي اناركي ضمن تشكر از تلاش سيد حسين موسوي در دوران معاونت و سپس مديريت ايشان در استان بوشهر و با اشاره به كارنامه موفق مديريتشان اظهار داشت: استان بوشهر در چند سال گذشته ارتقاء عملكردي مطلوبي داشته كه اين امر حاكي از مديريت و برنامه ريزي مدير شعب استان بوده است.

      وي در بخش ديگري با بيان انتظارات مديران عالي بانك از كاركنان گفت: به دليل رقابت ناسالمي كه در بين شبكه بانكي كشور كماكان وجود دارد و استفاده از نرخ هاي نامتعارف توسط برخي بانك ها، جذب منابع اهميت ويژه اي دارد و نيازمند تلاش بيشتر كاركنان مي باشد. وي افزود: به منظور ارتقاء بهره وري بانك مي بايست تلاش ها و سياست گذاري ها در جهت كاهش هزينه ها و افزايش درآمدها سوق داده شود. ايشان با اشاره به اهميت رعايت ضوابط و مقررات حاكم در بانك، بروز برخي از مسائل و مشكلات در بانك ناشي از عدم رعايت دقيق مقررات نظارتي دانسته و راه حل جلوگيري از اين رخدادها را  رعايت يك سري مسائل پيش پا افتاده اعلام نمودند. وي همچنين با تأكيد بر برگزاري جلسات بخشنامه خواني مستمر در سطح شعب و مديريت، استفاده و بازخواني دستورالعمل  نظارتي به روز رساني شده ي در اختيار رؤساي شعب و عمل به آن و توجه به نكات جديد را خواستار شد.

   رحيمي اناركي افزود: انتظار داريم تا پايان سال 98 با برنامه ريزي مدير جديد استان و با كمك كاركنان، جايگاه مديريت در بين بانك هاي استان بوشهر ارتقاء يافته و با رشد 30 درصدي سپرده ها و كاهش قيمت تمام شده منابع  و نيز كاهش NPL به اهداف مورد انتظار مديريت دست يابيد.

    در ادامه اين آيين عقيل زينلي بخواني مدير جديد شعب استان بوشهر ضمن تشكر از مدير و كاركنان مديريت و شعب استان اظهار داشت: آرزومندم با بهره گيري از توان كاركنان به شايستگي از عهده اين مأموريت خطير برآيم. ايشان افزود: جاي تقدير از اولياء بانك دارد كه اعتماد كردنند و مديريت اين استان با اهميت را به من سپردنند. اين اعتماد وظيفه ما را سنگين تر مي كند كه اميدوارم با تلاش و همت همكاران بتوانيم پاسخ اين اعتماد را بدهيم. وي با اشاره به سرمايه انساني گفت: يكي از برنامه هاي فراروي توجه ويژه به نيروها و پرسنل است. ايجاد فضاي اداري با نشاط و با انگيزه، شايسته سالاري، خلاقيت و تحول گرايي، استفاده از پيشنهادات همكاران باتجربه و بازنشسته از ديگر برنامه ها و اهداف آتي مديريت مي باشد. زينلي انسجام دروني را اصل دانست و گفت: بايد انسجام دروني در سازمان تداوم پيدا كند و براي توسعه استان نياز به انسجام برون سازماني مي باشد و با تعامل و همكاري با دستگاه هاي همسو مي توانيم به اهداف تعيين شده نائل آييم.

    همچنين در اين نشست مدير سابق اين استان با ارايه گزارش آماري از عملكرد مطلوب و موفقيت هاي كسب شده در استان بوشهر در دوره تصدي شان، استفاده از خرد جمعي و مشاركت كاركنان در امور را راهگشاي عملكرد خود اعلام داشت.

     موسي رحيمي معاون اجرايي مديريت بوشهر نيز ضمن تقدير از خدمات سيد حسين موسوي و آرزوي موفقيت براي ايشان افزود: فرصت خدمت رساني كوتاه است و بايد قدردان آن بود. همچنين ايشان از مسؤوليت به عنوان امانت الهي ياد نمود.    

   گفتني است پس از برگزاري مراسم،  مدير عامل بانك به همراه هيأت همراه بازديدي از ساختمان در حال احداث مديريت داشتند كه مدير عامل دستور اكيد در خصوص تسريع در انجام هرچه سريعتر امور را صادر فرمودند و خواستار افتتاح ساختمان جديد در بهمن ماه سال جاري شدند.

 

آخرین بروزرسانی 1397/9/11